Reklama
Reklama

Stawowy: „To wcale nie był tak łatwy mecz, jak mógłby wskazywać wynik”

Czas < 1 min czytania
Stawowy: „To wcale nie był tak łatwy mecz, jak mógłby wskazywać wynik”

16.09.2020 LODZ , STADION MIEJSKI WIDZEW LODZ, PILKA NOZNA (FOOTBALL) FORTUNA PIERWSZA LIGA SEZON 2020/2021 MECZ 65. DERBY LODZ WIDZEW LODZ - LKS LODZ (GAME) NZ. WOJCIECH STAWOWY FOTO RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT

Na konferencji prasowej trener Łódzkiego Klubu Sportowego chwalił swoich piłkarzy, gratulując im piątego ligowego zwycięstwa z rzędu. Jednocześnie trener łodzian przyznał jednak, że nie ze wszystkich fragmentów gry w wykonaniu swojego zespołu był zadowolony.

Reklama

-To nie był łatwy mecz. Do momentu pierwszej bramki utrzymywaliśmy się przy piłce, ale stwarzaliśmy sobie bardzo niewiele sytuacji. Nasza gra była za wolna, brakowało w niej arytmii, zdecydowanego przyspieszenia. Przyznam szczerze, że trochę mnie to denerwowało. Potem to skorygowaliśmy i nasza gra wyglądała już dużo lepiej – mówił Stawowy.

Stawowy chwalił oczywiście głównego bohatera niedzielnego spotkania, Łukasza Sekulskiego. Jednocześnie trener ŁKS-u przyznał jednak z uśmiechem, że decyzję o tym, że miejsce w podstawowej jedenastce zajmie właśnie płocczanin, a nie skuteczny jak dotąd Samu Corral podjął dopiero rankiem w dniu meczu.

Reklama

Szkoleniowiec gości, Piotr Mandrysz podkreślał z kolei, że łodzianie wygrali mecz zasłużenie, jednak zwracał także uwagę na błędy arbitrów przy dwóch bramkach dla ŁKS-u. -Trzeci gol, który padł po przerwie mimo, że ładnej urody, to jednak zdobyty z pozycji spalonej, natomiast druga bramka, która dała komfort grania zespołowi gospodarzy została strzelona po faulu – punktował Mandrysz.

Jednocześnie trener ekipy z nowosądecczyzny przyznał, że ŁKS to najlepsza drużyna, z jaką przyszło się mierzyć jego piłkarzom w trwającym sezonie. -Moim zdaniem to była najlepiej operująca piłką drużyna spośród naszych dotychczasowych rywali. ŁKS nieprzypadkowo jest liderem i nie jest to z mojej strony kurtuazja, lecz realna ocena postawy zespołu gospodarzy – zakończył trener ekipy z Nowego Sącza.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama