Reklama
Reklama

Studenci specjaliści poszukiwani na staż w Widzewie

Czas < 1 min czytania
Studenci specjaliści poszukiwani na staż w Widzewie

Widzew Łódź herb (fot. Widzew.com)

Widzew Łódź poszukuje osób na płatne staże. W chwili obecnej do klubu mogą dołączać studenci zainteresowani pracą na trzech stanowiskach. 

Reklama

Staże w okresie kwiecień – sierpień 2020 dotyczą trzech profili działalności.

Specjalista ds. marketingu będzie odpowiedzialny za: wsparcie wdrożenia programu lojalnościowego klubu, opracowywanie koncepcji promocyjnych produktów klubowych, realizację zadań w ramach aktualnych projektów marketingowych klubu oraz współpracę z działem kreacji i komunikacji.

Reklama

Do zadań specjalisty ds. wsparcia technicznego należeć będzie: wspieranie w zarządzaniu systemami informatycznymi klubu (ticketing, sprzedaż, zarządzanie bazą kibiców), współpraca z innymi działami w zakresie wsparcia IT, wsparcie w realizacji transmisji na żywo oraz udział w rozwoju systemów informatycznych klubu.

Z kolei redaktor serwisu internetowego ma przygotowywać i redagować treści publikowanych w oficjalnych mediach klubowych, wspierać dział kreacji i komunikacji w realizacji zadań bieżących oraz współpracować z działem marketingu.

Szczegółowe wymagania dla kandytatów oraz kontakt z klubem w sprawie płatnego stażu dostępne są na stronie widzew.com

Reklama

Warto podkreślić, że Widzew oferuje płatne staże jedynie studentom, co, biorąc pod uwagę, że poszukiwani są specjaliści, może na pierwszy rzut oka nie być takie jasne.

fot. widzew.com

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama