DOZ Maraton Łódź przełożony!

DOZ Maraton Łódź - komunikat (fot. Facebook.com)

Reklama

Czas < 1 min czytania

Organizatorzy DOZ Maratonu Łódź postanowili przełożyć największą biegową imprezę w Łodzi.

Reklama

We wtorek Hanna Zdanowska wystosowała oświadczenie, w którym poinformowała o natychmiastowym zamknięciu wszystkich miejskich basenów, w tym Aquaparku „Fala”, teatrów, muzeów i domów kultury, lodowisk, hal i innych obiektów MOSiR-u. Wcześniej informację o odwołaniu wszystkich imprez masowych w kraju przekazał premier Mateusz Morawiecki. W związku z tym organizatorzy DOZ Maratonu Łódź postanowili zmienić datę swojej imprezy.

„W trosce o bezpieczeństwo wszystkich Uczestników DOZ Maratonu Łódź w związku z rosnącą liczbą przypadków zakażeń koronawirusem, a także uwzględniając dzisiejszy komunikat Prezesa Rady Ministrów o odwołaniu imprez masowych w Polsce, uprzejmie informujemy, że podjęliśmy decyzję o zmianie terminu tegorocznej, 10. edycji DOZ Maratonu Łódź, zaplanowanej na 17-19 kwietnia” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na profilu DOZ Maratonu Łódź.

Nową datę DOZ Maratonu Łódź poznamy do piątku 13 marca. Organizatorzy wierzą w to, że mimo zmiany terminu osoby, które zadeklarowały chęć uczestnictwa w wydarzeniu, zdecydują się pobiec w Łodzi. 

Reklama
https://www.facebook.com/lodzmaraton/photos/a.311411202211890/3032297136789936/?type=3&theater

Przypomnijmy, że tegoroczna edycja DOZ Maratonu Łódź miała być rekordowa. Już w lutym w na liście startowej maratonu było zapisanych więcej chętnych niż wzięło udział w biegu na 42 km i 195 metrów w ubiegłym roku.

Fot. DOZ Maraton Łódź / Facebook.com

Reklama

Inne sporty

DOZ Maraton Łódź

Reklama

Dodaj komentarz