Reklama
Reklama
Reklama

Sytuacja kadrowa ŁKS-u. Kto oprócz Pirula wróci do gry?

Czas < 1 min czytania
Sytuacja kadrowa ŁKS-u. Kto oprócz Pirula wróci do gry?

fot. Marian Zubrzycki

Kibu Vicuña, trener ŁKS-u o sytuacji kadrowej swojego zespołu przed meczem z Chrobrym Głogów: Do gry wróci trzech ważnych piłkarzy, ale prawdopodobnie zabraknie jeszcze rekonwalescentów.

Reklama

W meczu z Chrobrym po przerwie spowodowanej nadmiarem żółtych kartek do dyspozycji trenera będą ponownie Bartosz Szeliga, Jakub Tosik i Pirulo. Zabraknie z kolei Jana Sobocińskiego, który obejrzał żółty kartonik w starciu ze Skrą Częstochowa. Szkoleniowiec ŁKS-u przekonuje, że w kadrze jego zespołu nie brakuje piłkarzy, którzy mogą z powodzeniem zająć miejsce młodego stopera. – Mamy wiele możliwości. Sobocińskiego może zastąpić Adam Marciniak czy Mieszko Lorenc, ale równie dobrze na środku obrony może zagrać przecież Maksymilian Rozwandowicz. Zobaczymy jutro… – powiedział Vicuña.

Janczukowicz i Dąbrowski wrócili do treningów

Co z zawodnikami wracającymi po kontuzjach? -Sytuacja zdrowotna w zespole jest podobna jak przed meczem ze Skrą Częstochowa. Piotr Janczukowicz trenuje normalnie z drużyną. Do udziału w zajęciach wrócił też Maciej Dąbrowski, ale na mecz z Chrobrym, ani jeden, ani drugi nie będą jeszcze gotowi – zdradził Vicuña.

Reklama

ŁKS zmierzy się z Chrobrym w Głogowie w środę o godzinie 18. W ostatniej tegorocznej kolejce Fortuna 1. Ligi ełkaesiacy zmierzą się w sobotę na swoim stadionie z Puszczą Niepołomice (o godzinie 15).

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama