Reklama
Reklama

Termalica zrezygnowała (?) z najlepszego piłkarza ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Termalica zrezygnowała (?) z najlepszego piłkarza ŁKS-u

fot. Marian Zubrzycki

Nie będzie transferu z ŁKS-u do Termalici? Drużyna z Niecieczy pozyskała piłkarza na pozycję Pirulo, ale w grze są też inne kluby. Gdzie trafi Hiszpan?

Reklama

Piotr Koźmiński poinformował na Twitterze, że Termalica niedługo ogłosi transfer Zvonimira Kozulja.

Zawodnik grał już w Polsce. Przez dwa lata był piłkarzem Pogoni Szczecin, w barwach której wyróżniał się na tyle, że sięgnął po niego klub z tureckiej ekstraklasy – Gaziantep FK. Później, przez kontuzje, kariera Bośniaka nieco wyhamowała. W obecnym sezonie wystąpił tylko w sześciu z 20. możliwych meczów. Kozulji może grać na środku pomocy i na skrzydle, więc idealnie wpasowuje się w profil piłkarza jakiego Termalica szukała, gdy sondowała możliwość pozyskania Pirulo z ŁKS-u.

Oczywiście nic nie jest przesądzone i być może Hiszpan dołączy do beniaminka ekstraklasy. Z informacji jakie do nas dochodzą wynika, że Pirulo, jeżeli już miałby zmieniać klub, to chciałby grać w drużynie, która nie musi drżeć o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. W grze do tej pory były Piast Gliwice i Radomiak, ale nie tylko, bo również Górnik Zabrze rozważa sprowadzenie zawodnika ŁKS-u.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźPirulo

Dodaj komentarz

Reklama