Reklama
Reklama

TME ŁKH zaprasza na treningi. Dlaczego warto?

Czas < 1 min czytania
TME ŁKH zaprasza na treningi. Dlaczego warto?

LODZ. 12.09.2021 LKH - STOCZNIOWIEC FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

TME ŁKH zaprasza na treningi już czteroletnie dzieci. Zapytaliśmy jednego z rodziców, dlaczego warto posłać na nie swoją pociechę.

Reklama

TME ŁKH skupia się na pracy z dziećmi. Już czterolatkowie mogą rozpocząć naukę jazdy na łyżwach z elementami hokeja. Pierwsze zajęcia są bezpłatne, można przyjść z własnymi łyżwami, ale jeżeli dziecko nie posiada sprzętu trenerzy dobiorą odpowiedni w wypożyczalni. Kontakt do trenerów : 695 055 067, 692 030 028.

Dlaczego warto trenować w ŁKH?

Zapytaliśmy jednego z rodziców, dlaczego warto trenować w ŁKH? Nasz rozmówca jest ojcem trzynastoletniego zawodnika, który występuje w kategorii wiekowej żak starszy.

Reklama

– Antek na początku chciał być piłkarzem, ale spróbował hokeja i tak już zostało. Każdy dobry hokeista będzie dobrym piłkarzem, bo ten sport wspaniale rozwija koordynację psychoruchową. Chłopcy muszą mieć oczy dookoła głowy. Oprócz poruszania się po lodzie, mają przecież kij, który jest tak samo ważnym elementem gry, co łyżwy. Dzieci uczą się twardości i nieustępliwości. Walka o krążek często jest zacięta. Mój syn nabrał tężyzny fizycznej i z przyjemnością chodzi na treningi.

Reklama

Inne sporty

TME ŁKH Łódź

Dodaj komentarz

Reklama