Reklama
Reklama

TME SMS Łódź piłkarskim mistrzem Polski? Tylko dwóch kandydatów

Czas 2 min czytania
TME SMS Łódź piłkarskim mistrzem Polski? Tylko dwóch kandydatów

ŁÓDŹ. 09.10.2021 PILKA NOZNA KOBIET. EKSTRALIGA. TME UKS SMS ŁÓDŹ - GKS GIEGSA KATOWICE N/Z KLAUDIA JEDLIŃSKA, PAULINA FILIPCZAK, FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

W sobotę 30 października, po przerwie reprezentacyjnej, do gry wracają drużyny piłkarskiej Ekstraligi Kobiet. Po 8 z 22 kolejek liderem jest srebrny medalista poprzedniego sezonu – TME SMS Łódź.

Reklama

Zespół Marka Chojnackiego ma 4 punkty przewagi na GKS-em Górnikiem Łęczna i 5 nad obrońcą tytułu – Czarnymi Antrans Sosnowiec. Trzeba jednak pamiętać, że aktualny mistrz Polski rozegrał jeden mecz mniej i w Łodzi zremisował z TME SMS-em, a obie drużyny zmierzą się jeszcze w rewanżu na Śląsku. Za ekipą z Sosnowca przemawia również doświadczenie i większy budżet. Dlatego nadal Czarni uznawani są za głównego faworyta do złotego medalu, co odzwierciedlają między innymi przewidywania firmy BetFan.

Do 30 października, do godziny 10:45, wytypować można mistrza Polski. Kurs na Czarnych to 1.50, a na TME SMS – 2.85. Naprawdę dużo zarobić można, jeśli tytuł zdobędzie ktoś spoza tej dwójki. Trzeci w zestawieniu jest GKS Górnik Łęczna, za którego triumf bukmacher wypłaci nagrodę po kursie 20.0. W dalszej kolejności są GKS Katowice (40.0), Medyk Konin (75.0) i AZS UJ Kraków (250.0!). Na tym lista się kończy. Pod uwagę brana jest zatem tylko połowa 12-zespołowej ligi, ale jasno widać, że w walce o końcowy triumf liczyć powinny się tylko dwa kluby.

Reklama

SPRAWDŹ KURS, WYTYPUJ PIŁKARSKIEGO MISTRZA POLSKI!

Czy układ sił i szans może zmienić się w najbliższy weekend? Wydaje się to być mało prawdopodobne. Czarni grają u siebie w sobotę o 12:00 z KKP Bydgoszcz (kurs na zwycięstwo gospodarzy to zawrotne 1.02), a TME SMS tego samego dnia o 14:00 na wyjeździe z APLG Gdańsk (kurs na wygraną łodzianek wynosi 1.08 – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAGRAJ). Strata choćby punktu przez jednego z faworytów jeszcze w październiku byłaby więc olbrzymią sensacją.

Reklama

Reklama

Piłka nożna

piłka nożnapiłka nożna kobietTME SMS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama