Reklama
Reklama
Reklama

TME SMS rekordzistą Łodzi. Aż siedem powołań

Czas < 1 min czytania
TME SMS rekordzistą Łodzi. Aż siedem powołań

LODZ. 30.04.2022 PILKA NOZNA KOBIET. EKSTRALIGA. UKS SMS LODZ - GORNIK LECZNA NZ. NATASZA GORNICKA, NADIA KREZYMAN FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

TME SMS Łódź na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski wyśle aż siedem zawodniczek.
Reklama

Żadna drużyna w Łodzi nie może pochwalić się tyloma powołaniami do reprezentacji Polski co TME SMS Łódź. Mistrzynie kraju na kadrę U19 wyślą, aż siedem zawodniczek. To: Patrycja Banach, Nadia Krezyman, Oliwia Bałdyga, Oliwia Domin, Magda Dąbrowska, Ula Onoszko i Natalia Rohn. Większość z nich ma za sobą debiut w mistrzowskiej drużynie. Szczególnie dobrze rokuje siedemnastoletnia Krezyman, która była ważną częścią zespołu, który w sezonie 2021/2022 zajął pierwsze miejsce w ekstralidze.

Reklama

TME SMS Łódź rekordzistą Polski

Żaden inny zespół w Polsce nie wysłał na zgrupowanie młodzieżowej kadry tylu piłkarek co TME SMS Łódź. – U nas bardzo ważne są wychowanki, bo w tym sezonie stanowiły mniej więcej połowę pierwszej jedenastki. Drugą połowę stanowiły natomiast piłkarki sprowadzone z zewnątrz. Założenie jest takie, że dopóki nasze dziewczyny robią postępy, to mają pewne miejsce w pierwszej drużynie i to nawet, jeśli w Polsce na ich pozycjach są lepsze zawodniczki. Szukaliśmy zawsze piłkarek tylko na te miejsca, na które nie mieliśmy swoich zawodniczek – mówił w rozmowie z Łódzkim Sportem, Jarosław Kudaj, menedżer drużyny TME SMS.

Reklama

Piłka nożna

TME SMS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama