Reklama
Reklama

TME SMS wygrał z Ferencvarosem. Spotkanie trenerskich legend

Czas < 1 min czytania
TME SMS wygrał z Ferencvarosem. Spotkanie trenerskich legend

W reprezentacji Polski są obecnie trzy zawodniczki UKS SMS Łódź Fot. Marian Zubrzycki

TME SMS wygrał sparing z Ferencvarosem. Legendarny zawodnik i trener ŁKS-u spotkał się z byłym selekcjonerem reprezentacji Rosji.

Reklama

Piłkarki TME SMS Łódź wygrały sparing z Ferencvarosem Budapeszt. Gole dla wicemistrzyń Polski zdobyły Ernestina Abambila i Oliwia Malesa. Niestety, nie wszystkie piłkarki mogły wziąć udział w grze kontrolnej. W sparingu, przez problemy zdrowotne nie zagrały: Gabriela Grzybowska, Katarzyna Konat, Wiktoria Zieniewicz, Klaudia Jedlińska, Nadia Krezyman, Dominika Gąsieniec i Ewelina Piórkowska. Ich miejsce zajęły zdolne juniorki, które na co dzień występują w zespole CLJ U17 SMS-u. Wyjazd na Węgry najlepiej wspominać będą Natlia Rohn i Oliwia Domin, które asystowały przy bramkach i Oliwia Malesa, która ustaliła wynik spotkania na 2:0.

To nie ostatni mecz SMS-u z drużyną z Węgier.– Dziękujemy drużynie Ferencvaros TC za gościnę i rozegranie bardzo wartościowego meczu. Wierzymy, że w okresie letnim będziemy mieć jeszcze okazję do rewanżu. Miłym akcentem był fakt, że spotkaniu przyglądał się Stanisław Czerczesow, który był trenerem m. in. reprezentacji Rosji czy Legii Warszawa a obecnie prowadzi męską drużynę Ferencvarosu Budapeszt – zapowiada Janusz Matusiak, prezes SMS-u. Po meczu, Marek Chojnacki, legendarny trener i zawodnik ŁKS-u zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z Czerczesowem.

Reklama

Reklama

Reklama

Ferencvaros Budapeszt – TME SMS Łódź 0:2 (0:1)
0:1 Abambila (24),
0:2 Malesa (47)
TME SMS Łódź:
I połowa: Szperkowska, Bałdyga, Yourina, Lichwa, Kolis, Domin, Ernestina, Rędzia, Rohn, Filipczak, Kopińska
II połowa: Niedzielska – Macała, Bałdyga, Yourina, Domin, Dąbrowska Rędzia, Malesa, Ernestina/Miś, Olkiewicz, Kopińska, Rohn

Reklama

Piłka nożna

TME SMS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama