Reklama
Reklama
Reklama

„To wywalczony medal”. Echa sukcesu ŁKS-u Commercecon

Czas < 1 min czytania
„To wywalczony medal”. Echa sukcesu ŁKS-u Commercecon

fot. Marian Zubrzycki

Euforia, szczęście, duma – w ŁKS-ie Commercecon podkreślają, że brązowy medal TAURON Ligi ma w tym roku wyjątkowy smak.

Reklama

– Trzeci set nie był najlepszy w naszym wykonaniu – nie graliśmy z głową, popełniliśmy sporo błędów. Kontuzja Bruny Honorio trochę podbudowała Radomkę, bo od tego momentu zespół chciał wygrać dla niej. To naturalna reakcja i było to widać. Na całe szczęście to, co dziś pokazaliśmy wystarczyło do wygrania tego meczu i mamy 3:0. To jest ważny medal. Ta nasza kolekcja medali jest niesamowita – było mistrzostwo, był srebrny medal, w ubiegłym roku, gdy mnie nie było zespół dołożył brąz. Tegoroczny medal to medal wywalczony i jesteśmy z niego bardzo dumni – podsumował spotkanie trener ŁKS-u Commercecon, Michal Mašek.

„Teraz jest już tylko euforia”

Brązowy medal był naszym celem, udało nam się ten cel zrealizować i teraz jest już tylko euforia. Ten mecz układał się po naszej myśli, cały czas w miarę go kontrolowałyśmy. W trzecim secie koncentracja na chwilę nam uciekła. Zaczęłyśmy gorzej, ale później udało nam się to nadrobić. Kontuzja Bruny Honorio to był przykry moment, który odebrał temu spotkaniu sporo uroku. Życzę Brunie, żeby wróciła jak najszybciej do zdrowia – dodała libero łódzkiej ekipy, Magdalena Saad.

Reklama

Środkowa ŁKS-u Commercecon, Klaudia Alagierska przyznała, że sobotni mecz był dla niej niczym rollercoaster emocji. – Emocji było bardzo dużo, myślę, że po mnie było to dziś bardzo widać. Po tak trudnym sezonie, tak wymagającej rywalizacji i trzech wygranych meczach ten brąz smakuje jak złoto – podkreśliła.

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama