Reklama
Reklama
Reklama

Transfer Widzewa z LKS-u Goczałkowice

Czas < 1 min czytania
Transfer Widzewa z LKS-u Goczałkowice

fot. Marian Zubrzycki

Widzew ogłosił niedawno nabór na kilka nowych stanowiska w klubie. I właśnie zatrudnił kierownika ds. infrastruktury i imprez masowych.

Reklama

Przygotowując się do powrotu do PKO Ekstraklasy – co wierzymy – nastąpi już w przyszłym sezonie, działacze Widzewa zwrócili uwagę na to, że jest ich za mało, bo pracy już teraz jest dużo, a będzie jeszcze więcej.

Na początku października Widzew ogłosił więc nabór. Poszukiwał m.in. kierownika ds. infrastruktury i organizacji imprez masowych, kierownika ds. PR i komunikacji, specjalisty ds. IT/ technologii, specjalisty ds. relacji biznesowych, specjalisty ds. sprzedaży B2C i specjalisty ds. biura zarządu i administracji.

Reklama

Nowy kierownik w Widzewie

Właśnie ogłoszono, że nowym kierownikiem ds. infrastruktury i imprez masowych będzie Mateusz Porębiński, który wcześniej był menedżerem w klubie LKS Goczałkowice. To klub znany przede wszystkim dzięki Łukaszowi Piszczkowi. „Bardzo się cieszę z tego wyzwania i z tego miejsca chcę podziękować Zarządowi za zaufanie! Do zobaczenia na stadionie!” – napisał na Twitterze nowy kierownik.

Porębiński był na meczu Widzewa z Miedzią i przyglądał się pracy przy organizacji meczu. Teraz on będzie za to odpowiadał. Wcześniej tymi sprawami zajmowali się m.in. Piotr Szor, a ostatnio prezes Mateusz Dróżdż.

Reklama

Życzymy powodzenia, a pracy na pewno będzie sporo, bo kibice narzekają m.in. na problemy z wejściem do Serca Łodzi.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama