Reklama
Reklama
Reklama

Trener zostaje! Wiemy kto poprowadzi Grot Budowlanych Łódź

Czas < 1 min czytania
Trener zostaje! Wiemy kto poprowadzi Grot Budowlanych Łódź

LODZ. 01.05.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - GROT BUDOWLANI LODZ NZ. MACIEJ BIERNAT FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Trener Maciej Biernat zastąpił w trakcie zeszłego sezonu na stanowisku pierwszego szkoleniowca Jakuba Głuszaka. 31-latek zrobił na tyle dobre wrażenie, że w kolejnym sezonie również będzie trenował siatkarki Grot Budowlanych Łódź.

Maciej Biernat pracę w Grot Budowlanych Łódź rozpoczął już w 2014 roku jako statystyk. Funkcję te sprawował aż do 2019 roku. Od sezonu 2019/2020 31-latek pełnił już rolę drugiego szkoleniowca drużyny. Najpierw u Błażeja Krzyształowicza, a następnie u Jakuba Głuszaka, którego zastąpił na stanowisku pierwszego trenera w trakcie trwania zeszłej kampanii.

Maciej Biernat razem z Grot Budowlanymi Łódź zdobył już dwa wicemistrzostwa Polski (2017, 2019), brązowy medal Mistrzostw Polski (2018), Puchar Polski (2018), Superpuchar Polski (2017, 2018) Superpuchar PLS 2015-2020 oraz trzecie miejsce w PreZero Grand Prix PLS (2020). 

Reklama

Teraz 31-latek pragnie zdobywać kolejne doświadczenie i laury jako pierwszy trener Grot Budowlanych Łódź. 

Nie mogę doczekać się nadchodzącego sezonu, w którym od samego początku będę pełnił rolę pierwszego trenera Grot Budowlanych Łódź. Cieszę się na nowe wyzwania i jestem szczęśliwy, że mogę je realizować w klubie z mojego rodzinnego miasta a będzie to 9 sezon w Budowlanych – powiedział Maciej Biernat dla oficjalnej strony klubu

Prezes klubu, Marcin Chudzik cieszy się, że tak ważną funkcję w Grot Budowlanych Łódź sprawował będzie człowiek, który jak to określił prezes „zna go jak mało kto”. 

Maciek spędził w naszym klubie wiele lat i zna go jak mało kto. Z roku na rok rozwija się, a ostatni sezon pokazał, że jest gotowy by prowadzić zespół na najwyższym poziomie. Cieszę się, że zostaje z nami – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani ŁódźTAURONLiga

Dodaj komentarz

Reklama