Reklama
Reklama
Reklama

Twierdza Łódź! Orzeł wygrywa przerwane spotkanie

Czas < 1 min czytania
Twierdza Łódź! Orzeł wygrywa przerwane spotkanie

Orzeł Łódź pokonał Stelmet Falubaz Zielona Góra (fot. Marian Zubrzycki)

Żużlowcy Orła Łódź po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony na własnym torze. Tym razem w pokonanym polu zostawili zawodników Unii Tarnów.

Reklama

Sobotnie spotkanie było nietypowe ze względu na warunki atmosferyczne, w jakich się odbywało. Ostatecznie żużlowcom udało się odjechać tylko 8 biegów, ale to wystarczyło, by zaliczyć jego wynik.

Prognozy na sobotni wieczór w Łodzi nie były optymistyczne. Pierwsze krople spadły z nieba już po rozpoczęciu spotkania, a z każdym kolejnym startem opady były coraz bardziej intensywne. To spowodowało, że mecz zakończył się przed czasem.

Reklama

Początek spotkania był wyrównany i do biegu numer 3 przystępowano, kiedy na tablicy wyników widniał remis 6:6. Ale od tego momentu na prowadzeniu wyszli gospodarze, a wszystko za sprawą wygranej Rohana Tungata. Australijczyk zdobył w sobotę łącznie 9 punktów i był najlepszym zawodnikiem zawodów. 

W kolejnych biegach gospodarze pokazywali wyższość, choć tor nie należał do najłatwiejszych. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną zespołu Adama Skórnickiego 28:20.

KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów 28:20 

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama