Reklama
Reklama
Reklama

Stadion ŁKS-u. Pogoda dopisuje. Wszystko idzie zgodnie z planem!

Czas < 1 min czytania
Stadion ŁKS-u. Pogoda dopisuje. Wszystko idzie zgodnie z planem!

Stadion ŁKS-u sierpień 2020 (fot. ŁKS Łódź)

Sierpniowy raport z budowy stadionu ŁKS-u przyniósł kolejne dobre informacje dla fanów klubu z al. Unii. 

Reklama

Obiekt piłkarski po zachodniej stronie Łodzi rośnie z dnia na dzień. Wykonawca nie notuje żadnych opóźnień, co sprawia, że zakończenie budowy nawet przed wyznaczonym terminem (czerwiec 2022) jest coraz bardziej realne.

– Na dzień dzisiejszy prace idą zgodnie z harmonogramem i nie mamy żadnych opóźnień – podkreślił Marek Rosa, kierownik kontraktu firmy Mirbud – Udało nam się wykonać wszystkie mury na trybunie południowej. Wykonaliśmy również pracę murowe na trybunie wschodniej – dodał.

Reklama

W chwili obecnej na stadionie pracuje 90 osób, ale już od przyszłego tygodnia ta liczba ulegnie powiększeniu. To ze względu na start prac na trybunie północnej. Wykonawca uzyskał już pozwolenie na budowę tej trybuny.

Podczas gdy trybuna północna dopiero będzie rosła w oczach, to dumnie prezentować się już będą trybuny południowa i wschodnia. 

– Prace nad montażem elementów prefabrykowanych na trybunie południowej zakończą się wraz z końcem września, a na trybunie wschodniej prawdopodobnie na początku października – poinformował Marek Rosa. 

Reklama

fot. ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama