Reklama
Reklama

TYLKO U NAS! Jakub Wawrzyniak: „Fanom Widzewa życzę, by po meczach mieli uśmiech na ustach”

Czas < 1 min czytania
TYLKO U NAS! Jakub Wawrzyniak: „Fanom Widzewa życzę, by po meczach mieli uśmiech na ustach”

Kibice Widzewa Fot. widzew.com

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Z tej okazji, za pośrednictwem Łódzkiego Sportu, Jakub Wawrzyniak złożył fanom Widzewa krótkie życzenia.

Reklama

Były piłkarz Widzewa i reprezentant Polski podkreślił, że najważniejsze świąteczno-noworoczne życzenie adresuje do wszystkich kibiców piłkarskich w Polsce.

– Wszystkim kibicom w całej Polsce życzę tego, by jak najszybciej mogli wrócić na stadiony i znowu wspierali swoje ukochane drużyny – powiedział Wawrzyniak, który następnie złożył życzenia fanom Widzewa.

Reklama

– Natomiast sympatykom Widzewa życzę, by ze stadionu po meczach za każdym razem wychodzili z szerokim uśmiechem na ustach. To będzie oznaczało, że widzewiacy wygrywają, pną się w górę tabeli i na koniec sezonu znajdą się na miejscu barażowym.

Jakub Wawrzyniak do życzeń dotyczących postawy piłkarzy i wyniku sportowego dodał także te o stabilizacji wśród klubowych władz i cierpliwości przy odbudowie klubu.

– Tak częste zmiany w gabinetach na pewno nie wpływają pozytywnie, bo ta polityka klubowa za każdym razem ulega zmianie. Wydaje mi się jednak, że piłkarzom nie powinno to przeszkadzać. Zawodnicy mają na boisku takie same obowiązku, bez względu na to, czy prezesem jest pani X czy pan Y – zakończył Wawrzyniak.

Reklama

fot. widzew.com / Kamila Matusiak

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama