Reklama
Reklama
Reklama

TYLKO U NAS! Marek Chojnacki składa świąteczne życzenia. „Spełnienia marzeń i awansu ŁKS-u”

Czas < 1 min czytania
TYLKO U NAS! Marek Chojnacki składa świąteczne życzenia. „Spełnienia marzeń i awansu ŁKS-u”

Marek Chojnacki to legenda Łódzkiego Klubu Sportowego, którą zna każdy fan Biało-Czerwono-Białych. Czego były piłkarz i trener życzy na Święta Bożego Narodzenia sympatykom ŁKS-u?

Reklama

Chojnacki nie rozpoczął od sportu, ale od zdrowia. Pandemia koronawirusa mocno dała się wszystkim we znaki, więc obecny trener piłkarek TME Grot SMS Łódź życzy wszystkim dużo wytrwałości w tych trudnych czasach.

– Kibicom Łódzkiego Klubu Sportowego mogę życzyć, by Święta Bożego Narodzenia były przede wszystkim zdrowe, bo wiadomo, w jakich czasach żyjemy – powiedział Marek Chojnacki, który następnie przeszedł do życzeń związanych stricte z ŁKS-em.

Reklama

– Oczywiście kibicom życzę także spełnienia wszystkich marzeń, a na pewno jednym z nich jest to, by ŁKS utrzymał wiosną tę pozycję, którą ma po pierwszej części sezonu – dodał.

Wielu kibiców marzy, by ŁKS wygrał Fortuna 1 Ligę w sezonie 2020/2021. Trener Chojnacki twierdzi jednak, że miejsce wicelidera na koniec sezonu jest równie cenne i, co ważne, jest naprawdę realne.

– I pierwsze, i drugie miejsce daje awans. Realistycznie patrząc, to ŁKS-owi dzisiaj bliżej do trzeciej pozycji niż do pierwszej. Trzeba więc utrzymać to, co ŁKS już wypracował. Uważam, że bezpośredni awans jest w zasięgu Łódzkiego Klubu Sportowego.

Reklama

fot. ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama