Reklama
Reklama

TYPUJEMY z forBET. Tylko zwycięstwo! ŁKS tylko zwycięstwo

Czas 2 min czytania
TYPUJEMY z forBET. Tylko zwycięstwo! ŁKS tylko zwycięstwo

LODZ. 08.04.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - SANDECJA NOWY SACZ N/Z PIRULO FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Piłkarze ŁKS-u wygrają jedną bramką i zbliżą się do barażów. Forbet płaci za to ogromne pieniądze.

ŁKS zagra w niedzielę z Odrą Opole. Dla prowadzonych przez Marcina Pogorzałę piłkarzy to ostatnia szansa, żeby wywalczyć udział w barażach. Tylko trzy punkty pozwolą ełkaesiakom marzyć o zagraniu w play-offach, chociaż nie wszystko zależy od nich. – Potrzebujemy punktów i zwycięstwa niezależnie od tego, jak wyglądał mecz z Odrą Opole w rundzie jesiennej. Dzisiaj jesteśmy w innym miejscu sezonu i jedyne co będzie miało znaczenie, to wszystko to, co się wydarzy na boisku – przyznał trener ŁKS-u.

Reklama

Ostatnie spotkanie łodzianie boleśnie przegrali. Młody bramkarz Michał Kot, aż trzy razy musiał wyjmować piłkę z bramki, ale na tamto spotkanie ŁKS jechał z ogromnymi problemami kadrowymi i świeżo po rozstaniu z Mikkelem Rygaardem. Teraz też łódzki klub zmaga się z przeciwnościami losu, ale wydaje się, że zaczyna się do nich przyzwyczajać.

Na co warto postawić w meczu ŁKS-u? Sprawdzamy w forBET

W meczach Odry, w przeciwieństwie do spotkań ŁKS-u pada sporo goli. Ostatni raz kiedy opolanie zdobyli jedną bramkę miał miejsce 18 marca podczas meczu z Widzewem. Z drugiej strony ŁKS może pochwalić się szczelną defensywą, która jeżeli nie popełnia kuriozalnych błędów ze swoich zadań wywiązuje się wzorowo. Warto więc postawić w forBET na to, że w meczu padnie poniżej 1.5 bramki. Kurs na to wydarzenie wynosi 3.55.

Reklama

Atrakcyjnie wygląda kurs na to, że ŁKS wygra, ale padnie mniej niż 1.5 bramki. Ten wynosi aż 7.20, a scenariusz, w którym łodzianie wygrywają 1:0 jest wielce prawdopodobny.

Pełna oferta na mecz ŁKS-u w forBET. Oficjalnym sponsorze łódzkiego klubu dostępna tutaj

Reklama

Pełna oferta kursowa na ten mecz dostępna jest na stronie forBET (SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI I WEJDŹ DO GRY). Jak jeszcze można zarobić, grając z forBET i ŁÓDZKIM SPORTEM? Na nowych graczy czeka bonus powitalny, który wynieść może nawet 2350 PLN, z czego 150 to specjalna premia dla naszych czytelników. Rozpoczęcie gry to również pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł i 14 dni gry bez podatku (SZCZEGÓŁY I WARUNKI PROMOCJI DLA NOWYCH GRACZY).

*forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grach hazardowych dla osób poniżej 18. roku życia.

Reklama

Piłka nożnaTyper

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama