Reklama
Reklama

W Widzewie nie ma koronawirusa

Czas < 1 min czytania
W Widzewie nie ma koronawirusa

Widzew zespół (fot. Marian Zubrzycki)

Osoby znajdujące się na liście izolacyjnej klubu ponownie przeszły badania na obecność COVID-19 w organizmach. PZPN potwierdził, że wszystkie wyniki były w normie – poinformował na swojej stronie internetowej łódzki Widzew.

Reklama

Za widzewiakami trzecia seria badań ukierunkowanych na diagnostykę związaną z wykrywaniem koronawirusa. 

Przypomnijmy, że do tej pory piłkarze i pracownicy Widzewa, a także wszystkich innych klubów szczebla centralnego, czyli PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi i II ligi, zgłoszeni do tak zwanej izolacji sportowej, przechodzili badania na obecność COVID-19 w ich organizmach przed wznowieniem treningów drużynowych, a następnie przed pierwszymi meczami ligowymi rozgrywanymi w ramach restartu rozgrywek.

Reklama

Kolejna tura testów przeprowadzona została już po przystąpieniu do rywalizacji sportowej. Badania, którym poddani zostali w 22 czerwca widzewiacy, potwierdziły, że wszyscy zgłoszeni do nich przedstawiciele klubu są zdrowi. 

W związku z tym drużyna może w pełnym składzie kontynuować przygotowania do kolejnych meczów ligowych. Łodzianie mają do rozegrania jeszcze siedem spotkań – najbliższe w niedzielę 28 czerwca w Polkowicach z miejscowym Górnikiem.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama