Reklama
Reklama
Reklama

Widzew będzie miał nową maskotkę

Czas < 1 min czytania
Widzew będzie miał nową maskotkę

Maskotka Widzewa/widzew.com

Kiedyś były diabeł, a potem Harnaś, a do niedawna wilk. W Widzewie - z pomocą kibiców - wybiorą nową maskotkę. Być może wciąż będzie to wilk, ale po operacji plastycznej.

Widzewski Wilk był w ostatnim czasie oficjalną maskotką klubu z al. Piłsudskiego. Można go było spotkać na domowych meczach drużyny. Dzieci chętnie pozowały z nim do zdjęć. Wygląda jednak na to, że zwierzak stracił robotę. „W związku z decyzją zarządu Klubu o wypowiedzeniu umowy właścicielowi wizerunku Widzewskiego Wilka, kibice czerwono-biało-czerwonych staną przed możliwością dokonania wyboru pomiędzy nowym wyglądem a kompletną metamorfozą oficjalnej maskotki” – poinformował klub na swojej oficjalnej stronie.

Reklama

Widzew poprosił o pomoc kibiców. W klubie chcą się dowiedzieć, jakie jest zdanie fanów, m.in., jakie wartości powinna symbolizować maskotka. „Czy symbolem Klubu ma pozostać Widzewski Wilk w nowej odsłonie, czy powinna to być postać nawiązująca do regionu lub miasta? Pomóżcie nam podjąć decyzję. W przypadku zwycięstwa którejś z opcji zostanie rozpisany konkurs na nowy wizerunek maskotki, u boku której piłkarze Widzewa Łódź będą walczyć o punkty w PKO Ekstraklasie” – napisano.

Ankieta dostępna jest w aplikacji Widzewa. Klub czeka na opinie kibiców do piątku, do godziny 20.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama