Reklama
Reklama
Reklama

Widzew gra drugi sparing

Czas < 1 min czytania
Widzew gra drugi sparing

LODZ. 15.01.2022 PILKA NOZNA. SPARING WIDZEW LODZ - SIARKA TARNOBRZEG. N/Z DANIEL VILLANUEVA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Chojniczanka Chojnice będzie rywalem Widzewa w drugim zimowym sparingu.

Reklama

Widzewiacy zakończą nim drugi tydzień przygotowań do rundy wiosennej. Póki co wszystko przebiega zgodnie z planem. Żaden z piłkarzy nie narzeka na poważniejszy uraz. Z drużyną trenują normalnie i Tomasz Dejewski, i Mateusz Michalski, którzy mieli pewne problemy. W zajęciach w tym tygodniu brał też udział Fabio Nunes. Portugalczyk dołączył do drużyny kilka dni później z powodów osobistych. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę zaliczy swój pierwszy mecz w tym roku.

Od piątku z zespołem trenuje też Kristoffer Hansen, który tego samego dnia podpisał kontrakt. Jego udział w meczu z Chojniczanką jest jednak mało prawdopodobny, bo dopiero zaczął treningi i poznaje się z drużyną i sztabem szkoleniowym.

Reklama

Ciężkie treningi Widzewa

Tydzień temu Widzew zainaugurował tegoroczne granie meczem z Siarką Tarnobrzeg. Przegrał 1:3 i chociaż wyniki sparingów nie są najważniejsze, to trener Janusz Niedźwiedź nie był zadowolony. Teraz powinniśmy więc zobaczyć inny lepszy Widzew, chociaż trzeba pamiętać, że trener łodzian preferuje mocne treningi w tygodniu. Nogi piłkarzy na pewno są ciężkie.

Chojniczankę prowadzi Tomasz Kafarski, były trener m.in. Lechii Gdańsk. Zespół z Chojnic jest wiceliderem eWinner 2. Ligi, więc też walczy o awans. Szykuje się tam zresztą walka na śmierć i życie, bo o dwa miejsca oprócz Chojniczanki walczą też Ruch Chorzów i Stal Rzeszów.

Sobotni sparing rozpocznie się o godzinie 12 na Łodziance przy ul. Małachowskiego. Mecz mogą obejrzeć kibice. Jeśli ktoś nie może wybrać się osobiście, to pozostaje relacja w Widzew TV.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama