Reklama
Reklama

Widzew Łódź Futsal gra o 10. zwycięstwo z rzędu

Czas < 1 min czytania
Widzew Łódź Futsal gra o 10. zwycięstwo z rzędu

ŁÓDŹ. 03.10.2021 WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL - KS GNIEZNO FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

W niedzielę futsaliści Widzewa zmierzą się na własnym terenie z LZS Dragonem Bojano. Lider podejmie ostatnią drużynę w tabeli, więc strata punktów nie wchodzi w grę.

Reklama

Zespół Marcina Stanisławskiego jesienią kompletnie zdominował rozgrywki grupy północnej futsalowej pierwszej ligi. Widzewiacy w dotychczasowych 9 meczach zanotowali komplet zwycięstw i nad drugim w stawce We-Met Futsal Clubem Kamienica Królewska mają 8 punktów przewagi (pierwsze bezpośrednie starcie za tydzień). Czerwono-biało-czerwoni zdobyli też zdecydowanie najwięcej goli (61 – kolejny zespół 10 mniej) i najmniej stracili (22 – kolejny najlepszy wynik to 26).

W niedzielę 28 listopada Widzew Łódź Futsal rozegra dziesiąty mecz w tym sezonie i liczy na przedłużenie imponującej serii zwycięstw. Nie może być inaczej, ponieważ mierzyć będzie z ostatnią drużyną w tabeli – LZS Dragonem Bojano, a wspomagać drużynę będzie kilkuset kibiców na trybunach, którzy mają okazję od 16:00 dopingować futsalistów, a później przenieść się na zlokalizowany nieopodal stadion, gdzie piłkarze Widzewa o 18:00 zagrają z Zagłębiem Sosnowiec.

Reklama

Bilety na mecz Widzew Łódź Futsal LZS Dragon Bojano cały czas można kupować on-line na oficjalnej stronie klubu – w cenie 15 zł normalny i 5 zł ulgowy (WIĘCEJ).

Widzew Łódź faworytem meczu z Zagłębiem Sosnowiec?

Reklama

Reklama

Piłka nożna

futsalpiłka nożnaWidzew Futsal

Dodaj komentarz

Reklama