Reklama
Reklama

Widzew Łódź Futsal ogłasza nabór do drużyny U19

Czas < 1 min czytania
Widzew Łódź Futsal ogłasza nabór do drużyny U19

Wojciech Łasak, Fot. Monika Maks / Widzew Łódź Futsal

Występujący na zapleczu Statscore Futsal Ekstraklasy Widzew Łódź Futsal poszukuje zawodników do zespołu juniorów, który w poniedziałek 20 września zainauguruje treningi.

Reklama

Nabór przeznaczony jest dla zawodników z roczników 2003, 2004 i 2005, a celem drużyny ma być start w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski.

Treningi będą bezpłatne, a ich inauguracja nastąpi w poniedziałek 20 września o godzinie 20:00, w Hali MOSiR, przy ul. Małachowskiego 5/7w Łodzi. Za przygotowanie zespołu odpowiadać będą zawodnicy Widzew Łódź Futsal: Tomasz Gąsior i Wojciech Łasak. Zgłosić na pierwszy trening można się telefonicznie (692567012 lub 698114482) lub w wiadomości prywatnej za pośrednictwem profilu klubu na Facebooku.

Reklama

Widzew Łódź Futsal ma za sobą premierowy sezon w I lidze futsalu, Zajął w nim bardzo dobre czwarte miejsce, tracąc na finiszu jedynie 4 punkty do miejsca dającego prawo gry w barażu o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

W nowym sezonie łodzianie będą chcieli ten wynik poprawić, o czym świadczyć może chociażby zakontraktowanie Daniela Krawczyka, czyli najlepszego strzelca w historii polskiej ekstraklasy (WIĘCEJ). Stworzenie młodzieżowego zaplecza dla pierwszej drużyny tylko potwierdza, że włodarze klubu ambitnie myślą o przyszłości.

Reklama

Piłka nożna

futsalWidzew Futsal

Dodaj komentarz

Reklama