Reklama
Reklama
Reklama

Widzew namawia kibiców do wsparcia muzeum

Czas < 1 min czytania
Widzew namawia kibiców do wsparcia muzeum

Wizualizacja Muzeum Widzewa (fot. mat. prasowe)

Reklama

W czerwcu otwiera się Muzeum Widzewa. Od 4 maja można kupować cegiełki na zakup sprzętu multimedialnego.

Reklama

Muzeum Widzewa ma zostać otwarte 1 czerwca. Mieścić się będzie na parterze stadionu od strony al. Piłsudskiego. Stowarzyszenie Widzewa zaproponowało właśnie kibicom, by przyłączyli się do powstania Widzewskiej Izby Pamięci. Każdy, kto włączy się do akcji, będzie miał prawo do zamieszczenia swojego wizerunku na specjalnej interaktywnej fladze Widzewa. Będzie można je odnaleźć podczas zwiedzania muzeum.

Akcja nazywa się „Cegiełka na Muzeum Widzewa 2021”. Do wyboru będą cegiełki o różnej wartości. Od 19,10 zł do 249,10 zł. Przy każdej z nich kibic otrzyma podarunek. To m.in. bilety wstępu do muzeum, naszywka z herbem, replika historycznego proporca oraz replika koszulki piłkarskiej z 1984 roku z herbem, numerem 7 i nazwiskiem Wraga. Legendarny piłkarz Wiesław Wraga, który strzelił cudownego gola Liverpoolowi, przyłączył się do promowania akcji muzeum. Wybrane pakiety można wybierać już od wtorku 4 maja.

Reklama

Wpływy ze sprzedaży cegiełek trafią na konto muzeum, a przeznaczone mają być na zakup sprzętu multimedialnego. Cegiełki można kupować tutaj.

Piłka nożna

muzeum WidzewaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama