Reklama
Reklama
Reklama

Widzew. Przygotowania do meczu z Górnikiem rozpoczęte

Czas < 1 min czytania
Widzew. Przygotowania do meczu z Górnikiem rozpoczęte

Trening Widzewa (fot. Bartosz Jankowski)

Reklama

Piłkarze Widzewa Łódź mają za sobą pierwszy trening w nowym tygodniu, który zakończą meczem z Górnikiem Polkowice. W poniedziałek widzewiacy trenowali raz, po południu, na naturalnym boisku na Łodziance.

Reklama

Poniedziałkowy trening Widzewa otwarty dla kibiców

Pierwsze zajęcia w tygodniu odbyły się w poniedziałkowe popołudnie, a poprzedziły je analiza wideo i przygotowanie na siłowni. Na naturalne boisko ośrodka przy ul. Małachowskiego widzewiacy wybiegli o godzinie 15:40. Trening mogli oglądać kibice, bowiem decyzją sztabu szkoleniowego był on otwarty dla fanów.

Po kilkuminutowym rozbieganiu widzewiacy wzięli się do ciężkiej pracy. Zajęcia były dość intensywne, a zawodnicy trenowali grę pressingiem oraz różne scenariusze akcji ofensywnych.

Reklama

Na pełnych obrotach trenowali m.in Patryk Lipski i wracający do pełni zdrowia Filip Zawadzki. Pierwszy z nich jest coraz bliżej debiutu w czerwono-biało-czerwonych barwach.

CZYTAJ TAKŻE >>> Patryk Lipski potrzebuje czasu, by wejść do Widzewa

Kolejne pracowite dni widzewiaków

Na wtorek łodzianie mają zaplanowane dwa treningi – przed i po południu. W kolejnych dniach zajęcia będą odbywać się w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego na boiskach hybrydowym i naturalnym. Przez kolejne dni, z wyjątkiem czwartku, kiedy widzewiacy będą mieli wolne, treningi zaplanowane są na godz. 12:00.

Reklama

W środę długo wyczekiwany zabieg przejdzie Juliusz Letniowski, który będzie operowany przez prof. Macieja Śmietańskiego w klinice w Trójmieście.

Drużyna trenować będzie do soboty włącznie, a po ostatnich zajęciach ruszy do Głogowa, gdzie zmierzy się z Górnikiem Polkowice. Pierwszy gwizdek w meczu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi zabrzmi w niedzielę o godzinie 18:00.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama