Reklama
Reklama
Reklama

Widzew sprzedaje bilety na… derby Łodzi

Czas < 1 min czytania
Widzew sprzedaje bilety na… derby Łodzi

Kibice Widzewa

Widzew rozpoczął akcję #GramyUsiebie. Zachęca kibiców, by wirtualnie zapełnili sektor dla gości na stadionie przy al. Unii.

Reklama

W sobotę o godz. 12.40 rozpoczną się 66. derby Łodzi. Gospodarzem meczu będzie ŁKS. Niestety z powodu epidemii koronawirusa kibice w całej Polsce nie mogą oglądać z trybun meczów swoich drużyn. Derby Łodzi odbędą się więc bez publiczności. Z tego powodu Widzew wpadł na pomysł nowej marketingowej akcji.   

„66. derby Łodzi ze względu na pandemię koronawirusa odbędą się bez udziału publiczności. Tysiące kibiców Widzewa Łódź będą wspierać czerwono-biało-czerwonych sprzed ekranów telewizorów, jednak pojawia się okazja, by przed sobotnim meczem pokazać siłę widzewskiej społeczności. Akcja polega na wypełnieniu wirtualnego sektora dla kibiców przyjezdnych i jednocześnie wspomożeniu Akademii Widzewa” – pisze klub z al. Piłsudskiego.

Reklama

Na czym polega akcja? Widzew zachęca kibiców, by kupowali wirtualne bilety za 5 zł. Kolejne 5 zł do każdej wejściówki dorzuci Widzew. Zysk ze sprzedaży trafić ma na cele Akademii Widzewa, a dokładnie na zakup niezbędnego sprzętu analitycznego. Klub zapewnia, że rozliczy się z każdej złotówki i poinformuje na co przeznaczone zostaną pieniądze.

„Wystarczy kliknąć w poniższy odnośnik KUP BILET, a następnie zalogować się i wykupić imienną wejściówkę za jedyne 5 zł. Widzew Łódź za każdy zakupiony bilet dołoży dodatkowe 5 zł od siebie, a cały zysk z akcji #GramyUsiebie zostanie przeznaczony na zakup sprzętu elektronicznego dla działu analiz Akademii Widzewa! Co więcej, każdy z biletów będzie można wydrukować i zachować na pamiątkę. Całe przedsięwzięcie potrwa do soboty, do godz. 12:00. Po zakończeniu akcji i zakupieniu sprzętu, kibicom zostanie udostępnione pełne rozliczenie wydanych środków” – napisano na oficjalnej stronie klubu.

Reklama

Więcej o 66. derbach Łodzi na specjalnej stronie internetowej

Autor: Janek

Reklama

Piłka nożna

derby ŁodziWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama