Reklama
Reklama
Reklama

Widzew trenuje bez pomocnika

Czas < 1 min czytania
Widzew trenuje bez pomocnika

LODZ. 23.04.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA WIDZEW LODZ - GORNIK LECZNA N/Z PATRYK MUCHA, BARTOSZ SPIACZKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Patryk Mucha nie bierze udział w treningach Widzewa.

Reklama

Z powodu urazu 23-latek nie zagrał w niedzielnym meczu z Arką Gdynia. Jego brak był osłabieniem, bo Mucha to podstawowy gracz Widzewa. W tym sezonie wystąpił w 30 meczach z czego w 21 wychodził w pierwszym składzie. Zdobył też cztery gole. – Ten tydzień będzie istotny dla Patryka: albo zostanie poddany dalszej terapii, albo doprowadzony do stanu, w którym będzie mógł nam pomóc w ostatnich spotkaniach – mówił w poniedziałek trener Marcin Broniszewski. Dodał, że uraz Muchy nie jest poważny i nie eliminuje go całkowicie do końca sezonu.

Wygląda jednak na to, że w piątkowym spotkaniu z GKS-em Tychy 23-latek nie wystąpi. We wtorek nie wyszedł bowiem na trening. Klub poinformował, że przechodzi rehabilitację po urazie ścięgna Achillesa.

Reklama

Jutro i w czwartek widzewiacy będą trenować od rana. W czwartek zajęcia odbędą się na głównej płycie stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Piłka nożna

Patryk Muchapiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama