Reklama
Reklama

Widzew wraca do normalnych treningów. Coraz więcej piłkarzy zdrowych

Czas < 1 min czytania
Widzew wraca do normalnych treningów. Coraz więcej piłkarzy zdrowych

Mateusz Możdżeń z Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Sytuacja w kadrze Widzewa powoli się normuje. W środowym treningu udział wzięło już 20 zawodników. To zwiastuje rychły powrót widzewiaków do ligowej rywalizacji.

Reklama

Jednym z zawodników, których powrót do zdrowia cieszy najbardziej, jest Karol Czubak. Młody napastnik jeszcze pracuje indywidualnie, ale powoli zwiększa obciążenia, by niebawem być do dyspozycji trenera Dobiego przy ustalaniu wyjściowego składu. 

Sytuacja kadrowa czerwono-biało-czerwonych nadal jest trudna, ponieważ niektórzy z zawodników do zajęć dołączyli dopiero w środę, więc przed kolejnym starciem o punkty będą mieli okazję trenować jeszcze tylko w czwartek. Niemniej jednak trener Dobi i jego współpracownicy robią wszystko, by zespół mógł w końcu wrócić do boiskowej walki. Dlatego każdy kolejny zdrowy zawodnik jest w obecnej sytuacji drużyny na wagę złota.

Reklama

W czwartek piłkarze Widzewa trenować będą na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Po zajęciach ruszą w drogę na Dolny Śląsk, gdzie w piątek o godzinie 17:40 zmierzą się z Miedzią Legnica.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama