Reklama
Reklama

Widzew zmienia rzecznika prasowego. Kto zastąpi Marcina Olczyka?

Czas < 1 min czytania
Widzew zmienia rzecznika prasowego. Kto zastąpi Marcina Olczyka?

Stadion Widzewa Łódź (fot. Bartosz Jankowski)

Widzew Łódź zmienia rzecznika prasowego. Decyzją zarządu klubu od 5 stycznia Marcin Olczyk przestał pełnić tę funkcję. 

Reklama

Marcin Olczyk rozpoczął swoją działalność w Widzewie wraz z powstaniem Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych. W 2017 roku został rzecznikiem prasowym klubu. Przez minione lata odpowiadał za oficjalne klubowe media oraz kontakt z dziennikarzami.

Jak sam przyznaje, pracę w klubie z al. Piłsudskiego będzie wspominał bardzo dobrze.

Reklama

– Praca w Widzewie była dla mnie przede wszystkim spełnieniem marzeń i olbrzymią nobilitacją. Tak to też będę pamiętał. Mam nadzieję, że miałem swój wkład w rozwój klubu w tych trudnych czasach. Przeszedłem z Widzewem drogę od samego początku, od IV ligi. Wówczas zajmowałem się oficjalną stroną internetową, później tworzyliśmy poszczególne kanały komunikacyjne. Przez te prawie 6 lat zrobiliśmy kawał roboty – ocenił były rzecznik Widzewa, który nie zdradził, gdzie będzie pracował po tym, jak definitywnie rozstanie się z klubem.

– Na razie skupiam się na tym, by rzetelnie przekazać swoje obowiązki i pomóc w zmianach, które zachodzą w klubie. Zobaczymy, co będzie dalej.

Marcin Tarociński tymczasowym rzecznikiem Widzewa

Od wtorku 5 stycznia funkcję rzecznika prasowego Widzewa Łódź objął tymczasowo Marcin Tarociński, który dotychczas odpowiadał w klubie między innymi za prowadzenie oficjalnego radia Widzew.FM oraz koordynację projektów społecznych realizowanych we współpracy z Widzewem, a także od przeszło 25 lat pełni rolę spikera podczas meczów na stadionie przy al. Piłsudskiego.

Reklama

Tarociński prawdopodobnie nie pozostanie jednak rzecznikiem prasowym Widzewa w dłuższej perspektywie. Klub na łamach swojej oficjalnej witryny zapowiedział, że jeszcze w styczniu wystartuje z rekrutacją na stanowisko rzecznika prasowego. Nazwisko nowego rzecznika poznamy najprawdopodobniej w lutym bieżącego roku.

fot. Bartosz Jankowski

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama