Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny mecz #StalWidzew na remis

Czas < 1 min czytania
Wirtualny mecz #StalWidzew na remis

LODZ. 01.03.2020 PILKA NOZNA. 21 KOLEJKA II LIGI. WIDZEW LODZ - OLIMPIA ELBLAG ADAM RADWANSKI, GOL, BRAMKA, RADOSC FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM

W niedzielę, w zastępstwie meczu 24. kolejki II ligi, Widzew Łódź zmierzył się ze Stalą Rzeszów na wirtualnym boisku w grze FIFA 20. W spotkaniu pomiędzy przedstawicielami kibiców i piłkarzy obu zespołów padł remis 1:1.

Reklama

Rywalizacja rozpoczęła się kilka minut po godzinie 13 od pojedynku kibiców Stali i Widzewa. Obie ekipy swoich zawodników wyłoniły w eliminacjach, które odbyły się w sobotnie popołudnie. W widzewskim turnieju #StayHomeCup na konsoli PlayStation 4 zwyciężył Damian Podolski, a jego rywalem z Podkarpacia został Gabriel Rejman. 

Starcie zostało rozegrane w formule best-of-three. Po trzech starciach górą był widzewiak. Przy remisach w pozostałych spotkaniach kluczowy okazał się drugi mecz wygrany przez Podolskiego. Spotkanie kibiców zakończyło się wynikiem 1:0 na korzyść widzewiaka (1:1, 2:1, 1:1).

Reklama

W drugiej części imprezy, swoich sił w symulatorze piłki nożnej spróbowali zawodnicy drugoligowych klubów: Adam Radwański z Widzewa i Piotr Buda ze Stali. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 (0:2, 6:2, 4:1) na korzyść piłkarza z Rzeszowa.

Warto podkreślić, że zmagania transmitowane na Facebooku w szczytowym momencie oglądało blisko 1200 widzów. 

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama