Wraca moda na ŁKS! W niedzielę komplet przy al. Unii

LODZ. 16.08.2020 PILKA NOZNA. FORTUNA PUCHAR POLSKI. LKS LODZ - SLASK WROCLAW N/Z LKS RADOSC, AWANS, ARKADIUSZ MALARZ FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Reklama

Czas < 1 min czytania

Chociaż do meczu ŁKS – Sandecja zostało jeszcze kilka dni, to już dziś wiadomo, że na trybunie przy al. Unii zasiądzie komplet widzów. 

Reklama

Gołym okiem widać, że dobra postawa piłkarzy trenera Wojciecha Stawowego została doceniona przez fanów Rycerzy Wiosny. Pewne jest, że mecz z Sandecją (niedziela, godz. 12:40), z wysokości trybun obejrzy komplet widzów.

Nic dziwnego. Łódzki Klub Sportowy spisuje się w tym sezonie znakomicie. Piłkarze z al. Unii mają na swoim koncie komplet czterech zwycięstw, w tym wygrane derby Łodzi. 

Fani Biało-Czerwono-Białych chcą wykorzystać okazję, by podziękować swoim ulubieńcom za zwycięstwo nad rywalem zza miedzy i z tego powodu tłumnie pojawią się na stadionie już podczas najbliższego meczu, w którym to ŁKS będzie gospodarzem.

Reklama

Jak informuje ŁKS, w sprzedaży pozostało tylko 90 wejściówek na sektor VIP. To oznacza, że mecz ŁKS – Sandecja obejrzy blisko 3000 kibiców.

https://www.facebook.com/lkslodz/posts/3448321675214967

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz