Wraca moda na ŁKS! W niedzielę komplet przy al. Unii

LODZ. 16.08.2020 PILKA NOZNA. FORTUNA PUCHAR POLSKI. LKS LODZ - SLASK WROCLAW N/Z LKS RADOSC, AWANS, ARKADIUSZ MALARZ FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Reklama


Czas < 1 min czytania

Chociaż do meczu ŁKS – Sandecja zostało jeszcze kilka dni, to już dziś wiadomo, że na trybunie przy al. Unii zasiądzie komplet widzów. 

Gołym okiem widać, że dobra postawa piłkarzy trenera Wojciecha Stawowego została doceniona przez fanów Rycerzy Wiosny. Pewne jest, że mecz z Sandecją (niedziela, godz. 12:40), z wysokości trybun obejrzy komplet widzów.

Nic dziwnego. Łódzki Klub Sportowy spisuje się w tym sezonie znakomicie. Piłkarze z al. Unii mają na swoim koncie komplet czterech zwycięstw, w tym wygrane derby Łodzi. 

Reklama

Fani Biało-Czerwono-Białych chcą wykorzystać okazję, by podziękować swoim ulubieńcom za zwycięstwo nad rywalem zza miedzy i z tego powodu tłumnie pojawią się na stadionie już podczas najbliższego meczu, w którym to ŁKS będzie gospodarzem.

Jak informuje ŁKS, w sprzedaży pozostało tylko 90 wejściówek na sektor VIP. To oznacza, że mecz ŁKS – Sandecja obejrzy blisko 3000 kibiców.

https://www.facebook.com/lkslodz/posts/3448321675214967

fot. Marian Zubrzycki

Reklama
Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz