Reklama
Reklama

Wrócił Dąbrowski, wróciły punkty. Oceny piłkarzy ŁKS-u

Czas 2 min czytania
Wrócił Dąbrowski, wróciły punkty. Oceny piłkarzy ŁKS-u

LODZ. 24.10.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA WIDZEW LODZ - LKS LODZ N/Z MACIEJ DABROWSKI, BRAMKA, RADOSC, GOL FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Piłkarze ŁKS-u wygrali z Reosvią. Pirulo strzelił dwie bramki, ale to nie on był najważniejszym punktem drużyny.

Reklama

Marek Kozioł – 2+

Nie zawinił przy straconej bramce, ale jego złe interwencje mogły kosztować ŁKS punkty. Najpierw wybił piłkę pod nogi napastnika Resovii, a w jednej z ostatnich akcji meczu wyszedł z bramki i Jakub Wróbel był bliski zdobycia wyrównującego gola.

Bartosz Szeliga – 3

Starał się pomagać w ofensywie, ale nie mógł dojść do porozumienia z Pirulo. W defensywie na początku zagrał bardzo solidnie, im dłużej trwał mecz, tym więcej błędów popełniał.

Reklama

Oskar Koprowski – 3

Gdyby nie strzelił samobója, zagrałby bardzo dobrze. Był pewnym punktem defensywy i świetnie rozprowadzał piłkę do napastników. Niestety przypadkowy gol, nieco rzutuje na jego występie. Na szczęście nie załamał się i resztę spotkania zagrał solidnie.

Maciej Dąbrowski – 5

Koledzy z drużyny powinni zrzucić się na prezent dla Dąbrowskiego. To dzięki jego świetnej postawie, wracają do Łodzi z trzema punktami. Kilka razy ratował zespół przed startą bramki. Ostoja łódzkiej defensywy.

Reklama

Mateusz Bąkowicz – 4

Jak zawsze zagrał bardzo solidnie. Pewny punkt defensywy ŁKS-u. Próbował pomagać w ofensywie, ale jego dośrodkowania nie docierały do kolegów.

Reklama

Maksymilian Rozwandowicz – 2

Nic się nie zmieniło. Dalej traci piłki i podaje do tyłu.

Michał Trąbka – 3

Najlepszy mecz od powrotu na boisko po kontuzji. Chociaż widać było, że nie radzi sobie najlepiej z grającymi pressingiem rzeszowianami, walczył, a tego wymagają od swoich ulubieńców kibice.

Pirulo – 4+

Strzelił dwie bramki, które dały ŁKS-owi trzy punkty. Oprócz tego nie pokazał nic wielkiego, ale to dzięki niemu łodzianie mają trzy punkty.

Reklama

Maciej Wolski – 4

Jak zwykle grał solidnie. Mógł cieszyć się z gola, ale trafił w bramkarza. Na szczęście do piłki dopadł Pirulo.

Javi Moreo – 1

Najbardziej irytujący zawodnik ŁKS-u. Do gry nie wnosi nic, a przez lekkomyślność, często stwarza zagrożenie pod własną bramką.

Samuel Corral – 3+

Nadal nie ma siły biegać, ale zapoczątkował obie akcje bramkowe. Oby to był początek zmian na lepsze.

Reklama

Piotr Janczukowicz – 3+

Wszedł za Moreno i wyglądał przy nim jak mistrz świata. W jego grze widać ambicję i wolę walki. Oby dostawał więcej minut.

Ricardinho – 3-

Miał na nodze piłkę meczową, która znacznie uspokoiłaby grę ełkaesiaków, ale trafił w bramkarza. Porównując do ostatnich występów, nie grał źle, ale od takiego zawodnika należy wymagać znacznie więcej.

Mateusz Kowalczyk, Jan Kuźma – grali za krótko

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama