Reklama
Reklama

Wyjątkowy Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej

Czas 2 min czytania
Wyjątkowy Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej

Tegoroczna edycja Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej będzie wyjątkowa.

Reklama

Tegoroczna edycja Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej będzie inna niż wszystkie. Prezes Witold Skrzydlewski zapowiedział moc atrakcji i udogodnień, które mają być dla łódzkich kibiców rekompensatą za poprzedni sezon, w którym przez pandemię koronawirusa nie mogli obejrzeć wszystkich meczów.

Na stadion Orła wraca parada motocykli.

W nawiązaniu do dawnej tradycji, na stadion Orła Łódź wraca parada motocykli. Pojechać w niej będą mogli wszyscy, którzy zgłoszą się w internetowym formularzu, będą zaszczepieni i zabiorą ze sobą jakiś element nawiązujący do ich narodowości.

Reklama

Chcemy nawiązać do tego co było przed laty. Niech cała Łódź wie co dzieje się na naszym stadionie. Być może w paradzie pojadę ja sam.

Mówi prezes Orła, Witold Skrzydlewski

Wyjątkowy patron honorowy

Patronat honorowy nad wydarzeniem obejmie prof dr. hab. Piotr Gliński Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. To ogromne wyróżnienie dla wydarzenia, które upamiętnić ma nestorkę rodu Skrzydlewskich.

Reklama

Gwiazdy żużla pojadą w czterech drużynach

Prezes Skrzydlewski nie może zdradzać jeszcze nazwisk żużlowców, którzy wezmą udział w zawodach, ale zapowiada że będą to gwiazdy. Zawodnicy pojadą w czterech drużynach: Orły (Polacy), Wilki (Rosjanie), Kangury (Australijczycy) i Europa (Szwedzi, Niemcy, Finowie i wielu innych). Przewidziane są też dwa biegi juniorów, których zwycięzca może spodziewać się nagrody. Trofeum nawet dostanie zawodnik, który zostanie wybrany największym pechowcem imprezy.

Każdy kto się zaszczepi obejrzy mecz za darmo.

Pod stadionem Orła, kilka godzin przed meczem stanie namiot, w którym będzie można się zaszczepić. Każdy kto się na to zdecyduje otrzyma darmową wejściówkę na spotkanie. Za darmo wejdą też posiadacze biletów na zeszłoroczny Mecz Narodów i karnetowicze. Bilety dla kobiet i dzieci będą kosztowały pięć złotych, a dla mężczyzn dwadzieścia.

Ciężko przechodziłem koronawirusa, ale Pan Bóg stwierdził, że grabarze muszą pracować do końca pandemii. W związku z tym, że wolę mieć mniej pracy, zachęcam wszystkich do szczepień. Kilka godzin przed meczem koło stadionu stanie specjalny namiot, w którym każdy będzie mógł się zaszczepić. Po tym jak pielęgniarka wyciągnie igłę z jego ręki, dostaje wejściówkę na nasz Mecz Narodów.

Reklama

Mecz zaplanowany jest na 4 września na godzinę 18:00. Gdyby pogoda nie pozwoliła go wtedy rozegrać żużlowcy pojadą 5 września.

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama