Reklama
Reklama

Wymarzona inauguracja sezonu TME ŁKH

Czas 2 min czytania
Wymarzona inauguracja sezonu TME ŁKH

W pierwszym meczu nowego sezonu hokeiści TME ŁKH pokonali Stoczniowca Gdańsk aż 6:2.

Reklama

TME ŁKH świetnie zainaugurowało sezon i wygrało ze Stoczniowcem Gdańsk 6:2. Mecz zaczął się z opóźnieniem, bo hokeiści z Pomorza mieli kłopoty z dojazdem.

Na szczęście gdańszczanie nareszcie się pojawili i mecz można było rozpocząć. W pierwszej tercji to goście dominowali i zdobyli dwie bramki. ŁKH starało się zawiązywać kolektywne akcje, ale widać było, że łódzkim hokeistom brakuje jeszcze zgrania. Przy bramce na 0:2 łodzianie grali w przewadze pięciu na trzech, a i tak stracili gola.

Reklama

W drugiej tercji hokeiści ŁKH przebudzili się. Strzelanie rozpoczęli od przepięknego strzału spod niebieskiej linii. Chwilę później dołożyli drugie trafienie, a resztę tercji zdominowali.

ŁKH wygrało mecz 6:2, po tym jak odwróciło losy meczu. Świetny początek sezonu łodzian. Wydaje się, że słowa kierownika drużyny Michała Ciepluchy: „Celem minimum jest zakwalifikowanie się do play-offów, myślimy o tym, żeby realnie włączyć się do walki o medale.” znajdą pokrycie w rzeczywistości. ŁKH kolejny mecz rozegra z Sokołem Toruń w niedzielę 11 września, o 17:15 w łódzkiej Bombonierce.

ŁKH – Stoczniowiec Gdańsk 6:2

Reklama

1:2 #97 Mikita Antanovivch, asysta #27 Radii Taimatov
2:2 #97 Mikita Antanovivch, bez asysty
3:2 #69 Vaclav Riha, asysta #14 Aleksandr Gusarov
4:2 #47 Ricardo Regala, asysta #33 Piotr Matuszewski
5:2 #92 Ivan Tsyran, asysta #14 Aleksandr Gusarov
6:2 #33 Piotr Matuszewski #88 Arkadiusz Witczak

Reklama

Inne sporty

TME ŁKH Łódź

Dodaj komentarz

Reklama