Reklama
Reklama
Reklama

Z Grota Budowalnych do ŁKS Commercecon

Czas < 1 min czytania
Z Grota Budowalnych do ŁKS Commercecon

Veronica Jones-Perry została nową siatkarką ŁKS Commerceon.

Reklama

Veronica Jones-Perry podpisała kontrakt z ŁKS Commercecon. Amerykanka w zeszłym sezonie występowała w Grot Budowalnych Łódź. W meczu z Radomką Radom pobiła rekord TauronLigi zdobywając 38 punktów. Trener Błażej Krzyształowicz wystawiał ją na pozycji atakującej. Wszystko wskazuje na to, że w ŁKS-ie będzie przyjmującą.

Jones Perry ma dopiero 24 lata, a już jest doświadczoną siatkarką.

Jones Perry jest młodą zawodniczką, a już grała we włoskim Banca Valsabbina Millenium Brescia, Radomce Radom, Grocie Budowalnych. Karierę zaczynała w uniwersyteckiej drużynie Brigham Young University. Tam poznała Heather Olmstead, trenerkę którą stawia sobie za wzór.

Reklama

Heather Olmstead miała ogromny wpływ na mnie i na siatkarkę, którą jestem dzisiaj. Ona i cały personel BYU codziennie zmuszali mnie do utrzymywania się na wyższym poziomie, niż miałoby to miejsce bez nich

Jej talent szybko dostrzegli włoscy skauci i Jones Perry trafiła do Brescii, w której spędziła tylko pół roku. Stamtąd przeniosła się do Radomki Radom. O tym, że Amerykanka była jedną z bardziej wyróżniających się przyjmujących kibiców, którzy śledzą TaruonLigę przekonywać nie trzeba. Teraz w ŁKS-ie Commercecon ponowie wystąpi w tej roli. Dla oficjalnej strony dwukrotnego mistrza Polski Jones Perry powiedziała:

 Czas spędzony na grze w Budowlanych był wspaniały i jestem naprawdę wdzięczna za wsparcie zespołu i kibiców, kiedy tam byłam. Oferta od lokalnego rywala pojawiła się niespodziewanie, ale czuję, że ŁKS to dla mnie najlepsze miejsce w tej chwili i jestem bardzo podekscytowana możliwością gry z tą drużyną!

Reklama

Do ŁKS-u Commercecon dołączyły już: Julita Piasecka (która na młodzieżowych mistrzostwach świata jest jednym z najjaśniejszych punktów reprezentacji Polski), Kamila Witkowska, Paulina Maj-Erwardt, Angelika Gajer, Weronika Sobiczewska, Martyna Grajber, Pietra Jukoski i Ivna Colombo.

Fot: ŁKS Commercecon

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama