Reklama
Reklama

Piłkarze ŁKS-u już się zaszczepili

Czas < 1 min czytania
Piłkarze ŁKS-u już się zaszczepili

fot. Marian Zubrzycki

Po obozie w Woli Chorzelowskiej piłkarze ŁKS-u zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19.

Reklama

Po obozie w Woli Chorzelowskiej piłkarze ŁKS-u zostali zaszczepieni. Skorzystała większość zespołu, bo niektórzy, jak Maciej Dąbrowski, przeszli szczepienie już wcześniej. Koronawirus w poprzednim sezonie poważnie dotknął łódzką drużynę. Nie dość, że ŁKS musiał przełożyć mecz z GKS-em Tychy z rundy jesiennej, to przez braki kadrowe osiągnął gorsze wyniki.

https://twitter.com/LKS_Lodz/status/1413550079252865028/photo/1

ŁKS przez koronawirusa stracił wiele punktów

Przez to, że kilku kluczowych piłkarzy przechodziło koronawirusa w tym samym momencie ŁKS nie mógł wystawić optymalnego składu i pod koniec rundy jesiennej stracił wiele punktów. Najbardziej kuriozalne było spotkanie z Górnikiem Łęczna, w którym Wojciech Stawowy miał tak mało ofensywnych zawodników, że w rolę napastników na zmianę wcielali się Przemysław Sajdak i Tomasz Nawotka. Po niektórych piłkarzach widać było, że bardzo ciężko przeszli chorobę i mają problemy z motoryką. Szczególnie dosadnie pokazał to mecz z GKS-em Tychy, w którym nie nadążali za rywalami.

Reklama

ŁKS sprzedaje połowę dostępnych miejsc, ale liczy na więcej.

Karnetów na ŁKS jest mniej niż trzy tysiące, bo tylko tylu kibiców można wpuścić na trybunę. W przyszłości planowane są ułatwienia dla osób zaszczepionych i na stadionie będzie mogło być więcej osób. Bardzo prawdopodobne, że oprócz standardowego obłożenia 50 proc. pojemności dołączyć będą mogli wszyscy, którzy przyjęli szczepionkę. Wtedy posiadacze karnetów, którzy się zaszczepili zwolnią miejsca z puli dla osób niezaszczepionych i na ŁKS-ie trybuny się wypełnią.

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama