Reklama
Reklama
Reklama

Zbigniew Boniek o stadionach w Łodzi: „Idealne do europejskiego grania”

Czas < 1 min czytania
Zbigniew Boniek o stadionach w Łodzi: „Idealne do europejskiego grania”

Zbigniew Boniek (fot. Maja Mańkowska-Olczyk widzew.com)

Legendarny piłkarz Widzewa i były prezes PZPN-u Zbigniew Boniek pogratulował Łodzi pięknych stadionów.

Reklama

Ponad 5 lat temu Zbigniew Boniek był jednym z gości specjalnych otwarcia stadionu Widzewa. Boniek to legenda tego klubu. Zdobywał z nim mistrzostwa Polski i rozgrywał wspaniałe mecze w europejskich pucharach dochodząc z drużyną do półfinału Pucharu Europy.

Boniek nigdy publicznie nie wypowiadał się źle o ŁKS-ie. Wiele razy wspominał, że lokalnego rywala należy szanować, bo druga silna drużyna w tym samym mieście znakomicie motywuje. Zdarzało się, że pomagał klubowi z al. Unii w potrzebie, choćby 10 lat temu, kiedy przyłączył się do akcji „Ratujmy ŁKS”, kiedy klub miał ogromne kłopoty. „Zibi” wpłacił tysiąc złotych.

Reklama

Zbigniew Boniek: „Brawo Miasto Łódź”

W piątek 22 kwietnia odbędzie się uroczyste i oficjalne otwarcie nowego stadionu ŁKS-u i Boniek nie mógł tego nie zauważyć. Warto przypomnieć, że w tym miejscu Widzew rozgrywał swoje najsłynniejsze mecze w pucharach.

„Łódź ma dwa piękne, przytulne i idealne do europejskiego grania stadiony, teraz tylko praca i zdolności ludzkie są decydujące… Brawo Miasto Łódź. Brawo pani Prezydent Zdanowska” – napisał na Twitterze.

Piłka nożna

ŁKS Łódźstadion ŁKS-uWidzew ŁódźZbigniew Boniek

Komentowanie zablokowane

Reklama