Zmiany w stowarzyszeniu Widzew

Stadion Widzewa Łódź (fot. mat. własne)

Reklama

Czas < 1 min czytania

Podczas walnego zebrania SRTS Widzew przyjęto rezygnacje dwóch dotychczasowych członków, a ich miejsce zajęli dwaj inni.

Reklama

SRTS Widzewa jest właścicielem spółki, do której należy drużyna występująca w I lidze oraz Akademia Widzewa. W piątek odbyło się walne zebranie stowarzyszenia. Spodziewano się nawet zmian w zarządzie, ale do nich nie doszło.

Członkowie stowarzyszenia przyjęli rezygnację dwóch członków: Piotr Furmaniaka i Artura Leśniaka. Oto co napisano o tym w komunikacie:

Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź pragnie serdecznie podziękować obu członkom za pracę i wkład włożony w odbudowę naszego Klubu. Szczególne wyrazy uznania przekazuje Piotrowi Furmaniakowi, który w SRTS działał od samego początku. Ponadto, przez okres dwóch lat był członkiem zarządu SRTS, a jego praca związana z otwarciem stadionu oraz przygotowaniem do pierwszego meczu była nieoceniona. Obydwaj członkowie zapewnili nas, że mimo swojej rezygnacji nadal będą wspierać działalność Stowarzyszenia i Klubu, oraz nadal służą pomocą. Na stadionie pozostaną jako najemcy jednej z lóż.

Reklama

Wcześniej z SRTS Widzew odeszli m.in. Przemysław Klementowski i Rafał Markwant.

Ale na walnym zebraniu przyjęto też dwóch nowych członków: Tomasza Andrzejewskiego i Leszka Bohdanowicza. Ten pierwszy jest kibicem i przedsiębiorcą. Był właścicielem portalu internetowego widzewiak.pl, który kupił od niego klub. Bohdanowicz jest profesorem UŁ i przewodniczącym rady nadzorczej RTS Widzew SA.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz