Reklama
Reklama
Reklama

Znamy nowy termin spotkania ŁKS-GKS Tychy. Mecz przyjaźni otworzy ligową wiosnę

Czas < 1 min czytania
Znamy nowy termin spotkania ŁKS-GKS Tychy. Mecz przyjaźni otworzy ligową wiosnę

LODZ. 27.09.2020 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - SANDECJA NOWY SACZ N/Z LKS BRAMKA, RADOSC FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Reklama

Zmiany w kalendarzu ekipy Wojciecha Stawowego. Według zaktualizowanego kalendarza Fortuna 1 Ligi zaległy mecz z GKS-em Tychy zostanie rozegrany dopiero w przyszłym roku.

Reklama

Łódzko-tyski mecz przyjaźni miał się rozpocząć dziś o 17:40. Plany trzeba było jednak zmienić z uwagi na pojawienie się w łódzkiej drużynie licznych przypadków zarażenia koronawirusem. Z początku nie było jasne, jak długo kibice biało-czerwono-białych będą musieli czekać na starcie z piątą drużyną ligowej tabeli. Dziś wiemy już jednak oficjalnie, że zaległy mecz ŁKS-GKS Tychy zostanie rozegrany w sobotę 20 lutego.

Oznacza to, że ełkaesiacy powrócą do ligowej rywalizacji o tydzień wcześniej niż większość klubów Fortuna 1 Ligi (pierwszą wiosenną kolejkę zaplanowano na weekend 26-28 lutego). Będą mieli także jeden mecz ligowy więcej, aby złapać odpowiedni rytm przed 66. derbami Łodzi, które mają być częścią drugiej serii gier po przerwie zimowej.

Reklama

Przypomnijmy, że nie będzie to pierwszy oficjalny mecz biało-czerwono-białych w 2021 roku. Kilka dni przed spotkaniem z GKS-em czeka ich bowiem jeszcze prestiżowe starcie z Legią Warszawa w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski.

Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama