Reklama
Reklama
Reklama

Znana sieć nowym partnerem Widzewa

Czas < 1 min czytania
Znana sieć nowym partnerem Widzewa

RTV EURO AGD partnerem Widzewa

Nowym partnerem Widzewa Łódź została firma RTV EURO AGD, jedna z największych na polskim rynku sieci sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego.

Reklama

To kolejna duża firma, która zdecydowała się na współpracę z Widzewem. Klub ogłosił to w sobotę. Firma RTV EURO AGD będzie reklamowana podczas meczów rozgrywanych w Sercu Łodzi na bandach led oraz w strefach VIP. Będzie też obecna w oficjalnych mediach społecznościowych klubu.

Promocje dla kibiców Widzewa

– RTV EURO AGD to marka doskonale znana w całym kraju i bardzo cieszy nas to, że dołącza do grona partnerów klubu. Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie owocna nie tylko dla firmy RTV EURO AGD i dla Widzewa, ale także dla naszych kibiców. Wraz z nowym partnerem pracujemy już nad zasadami specjalnych promocji lojalnościowych, z których będą mogli korzystać fani Widzewa robiący zakupy w całej sieci. O szczegółach będziemy wkrótce informować, a już teraz zachęcamy do wizyt w sklepach naszego nowego partnera, w tym w sklepie zlokalizowanym w centrum handlowym Tulipan, nieopodal stadionu przy al. Piłsudskiego – mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzewa.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama