Reklama
Reklama

TME SMS liderem! Wspaniały mecz łodzianek

Czas < 1 min czytania
TME SMS liderem! Wspaniały mecz łodzianek

Piłkarki TME SMS po meczu pełnym walki i zaangażowania wygrały ze Śląskiem Wrocław.

Reklama

Chociaż lepiej zaczęły gospodynie, bo to one pierwsze zdobyły gola, to piłkarki TME SMS szybko odpowiedziały. W 25. minucie rzut wolny, doskonale rozegrała Weronika Zieniewicz. Do piłki dopadła Anna Rędzia i pokonała bramkarkę z Wrocławia. Piłkarka nie spoczęła na laurach i cztery minuty później asystowała Dominice Kopińskiej, która wyprowadziła wicemistrzynie Polski na prowadzenie.

Chociaż Śląsk zdołał wyrównać, to w ostatniej akcji meczu Kopińska zdobyła gola na wagę trzech punktów. Dzięki temu zwycięstwu i sprzyjających wynikach reszty drużyn ekstraligi, łodzianki następny tydzień spędzą na fotelu lidera. Wspaniałą grę zespołu Marka Chojnackiego będziemy mogli oklaskiwać już za tydzień. TME SMS zagra w Łodzi z beniaminkiem, MKS-em Tarnovią Tarnów. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o 12:00.

Reklama

Przed meczem, obie drużyny ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia z flagą Ukrainy. To ważny gest pokazujący solidarność wobec naszych wschodnich sąsiadów, którzy bronią się przed rosyjską agresją.

Reklama

Reklama

TME SMS: Szperkowska, Kolis (Dąbrowska 82′), Konat, Zieniewicz, Enjo (80′ Gąsieniec), Grzybowska, Domin (68′ Krezyman), Abambila, Rędzia, Kopińska, Jedlińska

WKS Śląsk Wrocław 2 – 3 TME SMS Łódź
1 – 0 Iwaśko 18.
1 – 1 Rędzia 25.
1 – 2 Kopińska 29.
2 – 2 Iwaśko 70.
2 – 3 Kopińska 92.

fot: WKS Śląsk Wrocław

Reklama

Piłka nożna

TME SMS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama