Reklama
Reklama
Reklama

Atakująca dołączyła do ŁKS Commercecon

Czas < 1 min czytania
Atakująca dołączyła do ŁKS Commercecon
Reklama

Weronika Sobiczewska będzie nową atakującą ŁKS Commercecon

Reklama

Urodzona w 1999 roku Sobiczewska swoją karierę rozpoczynała w słynącym ze szkolenia doskonałych siatkarek SMS-ie PZPS Szczyrk. W ostatnim sezonie, podobnie jak pozyskana niedawno Angelika Gajer grała w WTS Solna Wieliczka. W pierwszej lidze wystąpiła w 24 meczach zdobyła 464 punkty, w tym 13 z zagrywki i 44 blokiem. Po przejściu do ŁKS Commercecon w wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej Sobiczewska podkreśliła, że cieszy się, że w TauronLidze zadebiutuje w łódzkiej drużynie:

Jest mi bardzo miło, ze mój debiut w TAURON Lidze przypadł właśnie na klub z Łodzi. ŁKS co roku walczy o medale MP, dlatego to tutaj trafiają jedne z najlepszych zawodniczek z Polski, jak i świata. To ogromne wyróżnienie, że będę mogła stanowić część takiego zespołu. Nadchodzący sezon chcę wykorzystać jak najlepiej dla swojego rozwoju i obycia w lidze, zebrać doświadczenie na treningach, jak i podczas ligowych spotkań. Mam nadzieję, ze co najmniej uda nam się powtórzyć wynik z tego roku

Reklama

Po odejściu Agaty Wawrzyńczyk i Katarzyny Zaroślińskiej-Król, Sobiczewska jest jedyną atakującą ŁKS Commercecon. Kolejną zawodniczką na tej pozycji ma być Brazylijka – Ivana Colombo.

Reklama

Fot: ŁKS Commercecon

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama