Reklama
Reklama

Będzie wyczekiwany debiut w Widzewie?

Czas < 1 min czytania
Będzie wyczekiwany debiut w Widzewie?

Jakub Wrąbel fot. widzew.com

W ostatnim sparingu w czasie zgrupowania w Turcji ma już zagrać Jakub Wrąbel.

Reklama

Jakub Wrąbel ma być wiosną podstawowym bramkarzem Widzewa w pierwszej lidze. Jego transfer czasowy do drużyny beniaminka przeciągał się, ale przed wylotem na obóz do Turcji 24-letni zawodnik dołączył do kadry. Okazało się jednak, że nie może normalnie trenować i grać z powodu kontuzji mięśnia. Pojawiły się nawet pogłoski, że kłopot ze zdrowiem jest poważny.

W sparingach bronił Miłosz Mleczko, a w pierwszym zastąpił go Konrad Reszka. Ten pierwszy słabo wypadł w środowym spotkaniu z Inhułeciem Petrowe. Zawinił przy pierwszym i trzecim golu zdobytym przez Ukraińców.

Reklama

W Widzewie twierdzą jednak, że w kończącym pobyt w Turcji meczu z FK Turan z Kazachstanu (o godzinie 14) w bramce wystąpi już Wrąbel. A skoro jest to ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek, to zapewne wypożyczony z Wisły Płock zawodnik będzie podstawowym na tej pozycji.

Z pozostałych nieobecnych wątpliwa jest gra w meczu z zespołem z Kazachstanu dwóch stoperów: Krystiana Nowaka, który ma stłuczony mięsień, oraz wracającego do zdrowia po kontuzji Michała Grudniewskiego. Obaj powinni być gotowi na ligę. Zabraknie też podobno Marcina Robaka, który jest chory.

Reklama

Piłka nożna

piłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama