Reklama
Reklama
Reklama

Budowlani – ŁKS: kup bilet na siatkarskie derby Łodzi

Czas 2 min czytania
Budowlani – ŁKS: kup bilet na siatkarskie derby Łodzi

LODZ.21.11.2021 SIATKOWKA KOBIET. LKS COMMERCECON LODZ - GROT BUDOWLANI LODZ N/Z WERONIKA CENTKA, MARTYNA LAZOWSKA, JUSTYNA LYSIAK, ANA CLEGER FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Już w niedzielę 6 marca o siatkarski prymat w mieście włókniarzy zagrają drużyny Grot Budowalnych i ŁKS-u Commercecon. Faworytem będą trzecie w tabeli ełkaesianki, ale rywalki już w pierwszym meczu pokazały, że stać je na wiele.

Reklama

Derby rządzą się swoimi prawami?

Gospodarzem meczu będzie zespół Grot Budowlanych Łódź, ale w przypadku dwóch drużyn, które występują na co dzień na tym samym obiekcie, trudno mówić o atucie własnego parkietu. Dlatego o końcowym wyniku decydować będzie przede wszystkim dyspozycja dnia, a ta w przypadku obu zespołów jest ostatnio dużą niewiadomą. Kibice obu zespołów mogą mieć jednak nadzieję na dobry występ ich ulubienic.

CZYTAJ TEŻ: ŁÓDZKI SPORT PATRONEM MEDIALNYM GROT BUDOWLANYCH

Reklama

Grot Budowalnymi Łódź wstrząsnęła ostatnio rezygnacja trenera, ale w kolejnych dniach zespół pokazał się z dobrej strony w Rzeszowie w meczu z naszpikowanym gwiazdami liderem TAURON Ligi Developresem BELLA DOLINA, a następnie wreszcie pewnie, grając na miarę swoich możliwości, pokonał w ćwierćfinale Pucharu Polski BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Zmiana szkoleniowca nastąpiła również w ŁKS-ie Commercecon Łódź, który z kolei wiatru w żagle nabrał, gdy do zespołu dołączyła znakomita atakująca Valentina Diouf.

Kup bilet na siatkarski derby Łodzi

Kibiców czeka więc na pewno w niedzielny wieczór bardzo ciekawy mecz, zwłaszcza że w derbach Łodzi poziom jest w ostatnich latach niemal zawsze wysoki, niezależnie od sytuacji obu drużyn w tabeli. Dlatego warto pojawić się 6 marca o 20:30 w łódzkiej Sport Arenie.

Bilety na ten mecz (w cenie 25 zł) kibice gospodarzy kupować mogą jeszcze w piątek 4 marca w biurze klubu od 10:00 do 14:00 i w kasie głównej hali od 16:00 do 19:00. W dniu meczu kasa czynna będzie od 19:30, czyli na godzinę przed meczem. Posiadacze karnetów na mecze domowe Grot Budowlanych obejrzą spotkanie w ramach abonamentu. Fani ŁKS-u wejściówki nabyć mogą w klubowym sklepiku z gadżetami zlokalizowanym na stadionie przy al. Unii 2. Ich karnety na ten mecz nie obowiązują.

Reklama

Kibice Grot Budowlanych Łódź wchodzić mogą do hali wejściem głównym i zasiadać na trybunach C1-C5. Kibice ŁKS-u Commercecon Łódź dostaną się na obiekt wejściem numer 3, a na trybunach zajmują sektory A1-A5. Ze względu na koncert odbywający się 6 marca w Atlas Arenie cena parkingu będzie wynosić 20 zł/wjazd.

Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź / niedziela 6 marca 2022 r., godz. 20:30

Siatkarki Grota Budowlanych pokazały charakter

Reklama

Siatkówka

derbyderby ŁodziGrot Budowlani ŁódźŁKS CommerceconŁKS Commercecon ŁódźsiatkówkaValentina Diouf

Dodaj komentarz

Reklama