Reklama
Reklama
Reklama

Do półfinału jeden krok. Grot Budowlani zagrają w czwartek

Czas < 1 min czytania
Do półfinału jeden krok. Grot Budowlani zagrają w czwartek

Martyna Łazowska, rozgrywająca Grot Budowlanych Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Ostatni, ćwierćfinałowy mecz Grota Budowlanych odbędzie się w czwartek.

Reklama

W czwartek o 19:00 Budowlani rozegrają decydujący mecz z Legionovią. Zwycięzca awansuje do półfinału play-offów Tauron Ligi i będzie walczył o medale. Pierwszy mecz łodzianki przegrały 0:3, chociaż grały bardzo dobrze. Gdyby nie drugi, przegrany na przewagi set i lepsza dyspozycja Any Cleger, atakującej, bardzo możliwe, że udałoby im się rozstrzygnąć rywalizację na swoją korzyść. W rewanżu Budowlane zagrały świetnie, wygrały 3:0 i jeżeli uda im się utrzymać koncentrację, to one powinny być faworytkami decydującego spotkania.

Czy odbędą się siatkarskie derby Łodzi?

Kibice, którzy czekają na derby Łodzi być może się nie zawiodą. ŁKS już awansował do półfinału i zagra w nim z Developresem. Jeżeli Budowalne wygrają w czwartek, prawdopodobnie będzie na nie czekał Chemik Police. Jeżeli obie łódzkie drużyny wygrają, albo przegrają, spotkają się ze sobą, w meczu o medal.

Reklama

Myślę, że to była sportowa złość. My wiemy jak potrafimy grać i nie zaprezentowałyśmy tych umiejętności w pierwszym meczu. Trochę byłyśmy zgaszone i to było widać. Tutaj byłyśmy na swojej hali, a lubimy i umiemy grać pod presją. Nic tylko walczyć w czwartek. Nam jest głównie potrzebny właściwy mental i to zrobi dużą robotę  – zapowiada Martyna Łazowska.

CZYTAJ TAKŻE >>> Grot Budowlani wciąż w grze. Pewne zwycięstwo w Sport Arenie

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama