Reklama
Reklama

Co dalej z Letniowskim i innymi kontuzjowanymi w Widzewie?

Czas < 1 min czytania
Co dalej z Letniowskim i innymi kontuzjowanymi w Widzewie?

Juliusz Letniowski w barwach Widzewa (fot. Marian Zubrzycki)

Widzew Łódź poinformował o stanie zdrowia wyłączonych z treningów zawodników. Żaden z nich nie będzie mógł pomóc drużynie w piątkowym meczu ligowym z Arką.

Reklama

Uwaga na stopy

Najbliżej powrotu jest Tomasz Dejewski. Doświadczony obrońca, który zmagał się z urazem stopy, może wrócić do treningów jeszcze w tym tygodniu, ale decyzję w tym zakresie dopiero w środę podejmie lekarz. Podobne problemy zdrowotne ma Mateusz Michalski. Pomocnik Widzewa we wtorek ma poznać plany dalszej rehabilitacji.

Wielka niewiadoma

Nie jest niespodzianką, że najgorzej wygląda sytuacja Juliusza Letniowskiego, czyli zawodnika, na którego powrót kibice najbardziej liczą i czekają. Wypożyczony z Lecha Poznań pomocnik kontynuuje rehabilitację, a z lekarzem spotka się w piątek i wtedy klub otrzyma odpowiedź na pytanie, czy dotychczasowe działania przyniosły oczekiwane efekty. W jego przypadku nadal niewykluczona jest operacja. Zabieg, jeśli będzie wymagany, odbyć miałby się w Polsce.

Reklama

Młodych też zabraknie

Na liście kontuzjowanych znajdują się również 17-latkowie: Filip Zawadzki i Adam Dębiński. W poniedziałek nie trenowali Bartosz Guzdek i Marek Hanousek, którzy dostali dzień więcej wolnego od sztabu szkoleniowego, ale w ich przypadku nie ma mowy o żadnych problemach zdrowotnych. 19-letni napastnik z Arką nie zagra ponieważ w ostatnim zeszłorocznym meczu ligowym obejrzał czwartą w sezonie żółtą kartkę. Czeski pomocnik jest natomiast pewniakiem do gry w środku pola.

MOSiR stanął na wysokości zadania. Widzew będzie trenował w Łodzi!

Reklama

Reklama

Piłka nożna

Bartosz GuzdekFilip ZawadzkiJuliusz LetniowskiMarek HanousekMateusz Michalskipiłka nożnaTomasz DejewskiWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama