Reklama
Reklama

Ćwierćfinałowa dogrywka hokeistów TME ŁKH Łódź

Czas < 1 min czytania
Ćwierćfinałowa dogrywka hokeistów TME ŁKH Łódź

TME ŁKH ŁÓDŹ - HK OPOLE. FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Drużyna TME ŁKH Łódź przegrała rewanżowy mecz ćwierćfinału play-off pierwszej ligi z MKS Sokołami. O awansie do półfinału rozgrywek zadecyduje trzecie spotkanie, które odbędzie się w niedzielę w Toruniu.

Reklama

Cios za cios

Grający z nożem na gardle (po porażce 2:5 w Łodzi) zawodnicy Sokołów od początku sobotniego meczu rewanżowego rzucili się na łodzian i pierwszą tercję wygrali 2:0. Ale hokeiści Jurija Ziankowa nie planowali łatwo ustępować i zwyciężyli kolejną część meczu dokładnie takim samym stosunkiem.

CZYTAJ TEŻ: ŚWIETNY MECZ TME ŁKH. KONTROLA I DOMINACJA

Reklama

W oczekiwaniu na dogrywkę

Losy spotkania rozstrzygnęły się w trzeciej odsłonie, choć długo wydawało się, że o wyniku spotkania zadecydować będzie musiała dogrywka. Gdy po jednym trafieniu zapisały na swoim koncie obie drużyny, przez kolejne minuty nikt nie potrafił przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

TME ŁKH nadal w grze o awans

Torunianie zadali jednak dwa mordercze ciosy w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, dzięki czemu wygrali ostatecznie 5:3 i przedłużyli rywalizację do trzech meczów. Decydujące spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 6 marca w Toruniu o godzinie 18:30.

Reklama

MKS Sokoły Toruń – TME ŁKH Łódź 5:3 (2:0, 0:2, 3:1)

Bramki dla TME ŁKH Łódź: Ilia Trofimow (x2), Andrei Popow.

Reklama

Hokej

hokejhokej na lodzieTME ŁKHTME ŁKH Łódź

Dodaj komentarz

Reklama