Reklama
Reklama

Czarny piątek Widzewa. Klub wydał komunikat

Czas < 1 min czytania
Czarny piątek Widzewa. Klub wydał komunikat

Widzew Łódź herb (fot. Widzew.com)

Wybryki chuligańskie sprawiły, że po piątkowym meczu z Arką Gdynia zarząd Widzewa Łódź martwić musi się nie tylko o formę sportową pierwszej drużyny.

Reklama

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez klub:

Przed meczem 21. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Arką Gdynia doszło do poważnego zakłócenia porządku pod sektorem D.

Reklama

Dalej czytamy, że:

Sytuacja wymusiła na organizatorze spotkania decyzję o natychmiastowym zamknięciu części bramek na sektory A, D i C, co było podyktowane względami bezpieczeństwa uczestników imprezy masowej. Dzięki między innymi zastosowanym przez Klub rozwiązaniom organizacyjnym i wygrodzeniu przed meczem części przestrzeni pod trybuną A, udało się opanować sytuację pod stadionem.

Reklama

Zarząd Widzewa Łódź nie podaje szczegółów, ale jednoznacznie wskazuje charakter zajść, które spowodowały nie tylko zagrożenie, ale też poważne problemy logistyczne gospodarza meczu z Arką Gdynia:

Reklama

Klub kategorycznie potępia i odcina się od wszelkich zachowań na tle chuligańskim.

Rozgoryczenia całą sytuacją nie kryje prezes Widzewa Mateusz Dróżdż, o czym nad ranem poinformował za pośrednictwem Twittera. Trudno mu się dziwić, zwłaszcza że jeszcze dwa dni wcześniej apelował do całej widzewskiej rodziny o odpowiednie zachowanie (CZYTAJ WIĘCEJ).

Pełną treść komuniku przeczytać można na oficjalnej stronie Widzewa Łódź (PEŁNE OŚWIADCZENIE KLUBU).

Piłka nożna

kibiceMateusz Dróżdżpiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama