Reklama
Reklama
Reklama

Czas uczcić koniec sezonu żużlowego. Mecz Narodów już 10 października

Czas < 1 min czytania
Czas uczcić koniec sezonu żużlowego. Mecz Narodów już 10 października

Orzeł Łódź pokonał Stelmet Falubaz Zielona Góra (fot. Marian Zubrzycki)

10 października o godzinie 16.00 zapraszamy wszystkich kibiców na trzecią edycję Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej! Bilety już w sprzedaży od 5 zł.

Reklama

Zapoczątkowana dwa lata temu inicjatywa, jest jednocześnie formą uczczenia pamięci założycielki firmy H. Skrzydlewska, czyli partnera strategicznego Klubu Żużlowego Orzeł Łódź. 

To Helena Skrzydlewska podjęła kilkanaście lat temu decyzję o zaangażowaniu środków finansowych na wsparcie “czarnego sportu” w naszym mieście.

Reklama

Pierwsza edycja w 2018 zgromadziła na trybunach kilka tysięcy kibiców, a na torze rywalizowały reprezentacje Rosji, Australii, Polski i Danii. Dwa lata temu wygrały “kangury”, prowadzone przez Joannę Skrzydlewską, a podsumowaniem całej imprezy był pokaz fajerwerków. 

W ubiegłym roku na starcie pojawią się ekipy Polski, Australii, Niemiec i Skandynawii. Wygrała drużyna biało – czerwonych.

W trzeciej edycji Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej wezmą udział drużyny: Orłów (Polska), Kangurów(Australia), Wilków (Rosja), Wikingów (Skandynawia).

Reklama

Bilety na Mecz Narodów w Łodzi można kupić przez internet na stronie Moto Areny i na Kup Bilet. Wejściówki są także do nabycia stacjonarnie.

CENY BILETÓW NA MECZ NARODÓW:
Normalny: 20 zł,
Ulgowy: 5 zł (kobiety i młodzież do 18 roku życia)

Co ważne, na Mecz Narodów decyzją Zarządu będą obowiązywały karnety na sezon 2020.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama