Reklama
Reklama
Reklama

Czy Dani Ramirez zasłużył na miano najlepszego pomocnika ekstraklasy?

Czas < 1 min czytania
Czy Dani Ramirez zasłużył na miano najlepszego pomocnika ekstraklasy?

Dani Ramirez ŁKS (fot. Marian Zubrzycki)

Sezon PKO Ekstraklasy zbliża się ku końcowi. To był bardzo trudny rok dla piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. Łodzianie z hukiem spadli z ligi. Jest jednak zawodnik, który reprezentował barwy ŁKS-u i dla którego sezon 2019/2020 był niezwykle udany. Mowa o Danim Ramirezie.

Reklama

Hiszpański pomocnik zimą zmienił klub na Lecha Poznań i trzeba przyznać, że w Poznaniu, podobnie jak w Łodzi, pełni rolę jednego z liderów zespołu.

Ramirez szybko zaaklimatyzował się w nowym klubie i niemal z marszu stał się wyróżniającą postacią drużyny walczącą o występ w europejskich pucharach w kolejnym sezonie.

Reklama

Świetna postawa byłego ełkaesiaka nie umknęła uwadze piłkarskim ekspertom, zajmującym się PKO Ekstraklasą. Dani Ramirez znalazł się bowiem wśród sześciu piłkarzy nominowanych do tytułu najlepszego pomocnika PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. 

Oprócz 28-letniego Hiszpana do miana pomocnika sezonu nominowani zostali także Domagoj Antolić (Legia Warszawa), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Jorge Felix (Piast Gliwice), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze) i Kamil Jóźwiak (Lech Poznań).

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama