Reklama
Reklama

Kibice Widzewa obejrzą sparing z Unionem Berlin

Czas < 1 min czytania
Kibice Widzewa obejrzą sparing z Unionem Berlin

Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 1:3/fot. Marcin Bryja, widzew.com

W środę Widzew rozegra mecz kontrolny z Unionem w Berlinie. Będzie możliwość obejrzenia tego meczu.

Reklama

Szybko potoczyło się bardzo szybko. Jeszcze w poniedziałek rano w klubie planowali tydzień treningów w Łodzi plus dwa sparingi – w piątek z Ruchem Chorzów i w sobotę z KKS-em Kalisz. Nagle jednak pojawiła się propozycja zmierzenia się w środę z Unionem Berlin. To bardzo mocna obecnie ekipa, czwarty zespół Bundesligi, który walczy o awans do Ligi Mistrzów. W Widzewie – po szybkiej naradzie – postanowiono skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji.

Mecz rozegrany zostanie w środę o godzinie 16 na głównym stadionie Unionu. Mogą go obejrzeć kibice i to nie tylko klubu z Berlina, o czym poinformował rzecznik prasowy Widzewa Marcin Tarociński.

Reklama
https://twitter.com/M_Tarocinski/status/1485994198226591748

Jeśli ktoś nie ma paszportu, który jest dowodem szczepienia, to musi posiadać negatywny wynik testu antygenowego lub PCR zrobionego w ostatnich 48 godzinach.

We wtorek po południu Widzew poinformował też, że będzie relacja z meczu w internecie na Widzew TV. „Towarzyskie starcie z Unionem skomentują Marcin Tarociński i Antoni Figlewicz, a dostęp do transmisji będzie dostępny dla kibiców Widzewa Łódź za darmo. Jest to możliwe dzięki bezpłatnemu udostępnieniu przez gospodarzy sygnału telewizyjnego” – napisano.

Reklama

Z kolei Union poinformował już na swojej stronie, że mecz będzie transmitowany na kanale AFTV na YouTube.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama